Profiliga XIII - výsledky

ProfiligaLogoVýsledky z trinástej Profiligy

1. Rezervný zápas turnaja Youngblood WMC
-71kg, Muay Thai, 3x2 min
Martin Jedlička (Česká republika) vs Andras Kiss (Maďarsko)
Víťaz: Andras Kiss 2:0 na body

2. štvrťfinále turnaja Youngblood WMC
-71kg, Muay Thai bez lakťov, 3x2 min
Tomáš Drábik (Slovensko) vs Rhassan Muhareb (Dánsko)
Víťaz: Rhassan Muhareb 2:1 na body 

3. -60kg, Muay Thai, 3x2 min
Tomáš Tkáč (Slovensko) vs Norbert Speth (Maďarsko)
Remíza

4. štvrťfinále turnaja Youngblood WMC
-71kg, Muay Thai bez lakťov, 3x2 min
Veselin Veselinov (Bulharsko) vs Dmitrije Tadič (Srbsko)
Víťaz: Dmitrije Tadič 3:0 na body

5. -82kg, Muay Thai, 3x2 min
Boris Kušpal (Slovensko) vs Kamil Rozsypal  (Česká republika)
Víťaz: Boris Kušpal 3:0 na body

6. štvrťfinále turnaja Youngblood WMC
-71kg, Muay Thai bez lakťov, 3x2 min
Matouš Kohout (Česká republika) vs Edvin Kibus (Estónsko)
Víťaz: Matouš Kohout 2:1 na body

7. -63,5kg, Muay Thai, 3x2 min
Matej Kaliský (Slovensko) vs Attila Erdos (Maďarsko)
Víťaz: Matej Kaliský KO v 1. kole

8. štvrťfinále turnaja Youngblood WMC
-71kg, Muay Thai bez lakťov, 3x2 min
Vladimír Konský (Slovensko) vs Abdoul Touré (Francúzsko)
Víťaz: Vladimír Konský 2:1 na body

9. +91kg, Muay Thai, 3x3 min
Ivan Bartek (Slovensko) vs Václav Pejsar (Česká republika)
Víťaz: Ivan Bartek 3:0 na body

10. +91kg, Muay Thai, 3x3 min
Martin Pacas (Slovensko) vs Rida Titri (Francúzsko)
Víťaz: Martin Pacas 3:0 na body

11. semifinále turnaja Youngblood WMC
-71kg, Muay Thai, 3x3 min
Rhassan Muhareb (Dánsko) vs Dmitrije Tadič (Srbsko)
Víťaz: Dmitrije Tadič 3:0 na body

12. semifinále turnaja Youngblood WMC
-71kg, Muay Thai, 3x3 min
Matouš Kohout  (Česká republika) vs Vladimír Konský (Slovensko)
Víťaz: Vladimír Konský 2:1 na body

13. -71kg, MMA, 2x5 min
Dávid Kedžuch (Slovensko) vs Miroslav Štrbák (Slovensko)
Víťaz: Dávid Kedžuch škrtením v 2. kole

14. -83kg, K-1, 3x3 min
Marcel Jáger (Slovensko) vs Tomáš Šenkýr (Slovensko)
 Víťaz: Tomáš Šenkýr 2:0 na body

15. -73,5kg, Muay Thai, 3x3 min
Ján Mazúr (Slovensko) vs Nonsai Sor Sanyakorn (Thajsko)
Víťaz: Nonsai Sor Sanyakorn 2:1 na body

16. -86kg, Muay Thai bez lakťov, 3x3 min
Miroslav Cingel (Slovensko) vs Alexander Olejnik (Ukrajina)
Víťaz: Alexander Olejnik 3:0 na body

17. finále turnaja Youngblood WMC
-71kg, Muay Thai, 3x3 min
Vladimír Konský (Slovensko) vs Dmitrije Tadič (Srbsko)
Víťaz a Šampión turnaja Youngblood WMC je Vladimír Konský
KO v 1. kole

18. Zápas o titul Európskeho šampióna WMC vo váhe do 76,2kg
-76,2 kg, Muay Thai, 5x3 min
Vladimír Moravčík (Slovensko) vs Marco Piqué (Holandsko)
Víťaz a Európsky šampión WMC je  Vladimír Moravčík
3:0 na body