Youngblood 18, 9.2.2013, Banská Bystrica - výsledky

Kompletné výsledky z práve skončeného 18 zápasového polmaratónu v Banskej Bystrici.

1. -67 kg, Muay Thai, 3x2 min
Patrik Jurovčík (Firegym Banská Bystrica) vs Maroš Hakel (Power gym Zvolen)
Víťaz: Patrik Jurovčík 3:0 na body

2. -91 kg, K-1 3x2 min
Andrej Kuboš vs Juraj Šarloši (East Muay Thai, Košice)
Víťaz: Juraj Šarloši RSC v 2. kole

3. -77 kg, MMA, 2x3 min
Jozef Lupták (FFC Detva) vs Dominik Ondriška (Cerberos Nové Mesto nad Váhom)
Víťaz: Dominik Ondriška 2:0 na body

4. -52 kg, K1, 3x2 min
Alžbeta Macejáková (Bratislava) vs Martina Števanovičová (Muay Juitsu Zvolen)
Víťaz: Martina Števanovičová 3:0 na body

5. -71 kg, MMA, 2x3 min
Tomáš Stančík (FFC Detva) vs Martin Kmeťo (Gracie Barra Nitra)
Víťaz: Martin Kmeťo pákou na ruku v 1. kole

6. -71 kg, MMA, 2x3 min
Martin Mihalík (Firegym Banská Bystrica) vs Miloš Bodnár (Muay Jitsu Zvolen)
Víťaz: Martin Mihalík 2:0 na body

7. -82 kg, Muay Thai, 3x2 min
Andrej Viazanica (Firegym Banská Bystrica, Slovensko) vs Roman Mikulášek (Thaibox Hodonín, Česká republika)
Remíza

8. -82 kg, Muay Thai, 3x2 min
David Šubjak (Firegym Banská Bystrica, Slovensko) vs Jan Baldrian (Thaibox Hodonín, Česká republika)
Víťaz: David Šubjak 3:0 na body

9. -81 kg, Muay Thai, 4x2 min
Zápas o titul Medzinárodného šampióna Euroligy Muay Thai
Silvester Pichler (Firegym Banská Bystrica, Slovensko) vs Ondrej Karkoška (Fightclub Slovensko)
Víťaz: Ondrej Karkoška 3:0 na body

10. -60 kg, Muay Thai, 3x2 min
Ján Szajkó (Firegym Banská Bystrica, Slovensko) vs Arkadiusz Drahomireczki (Puncher Wrocław, Poľsko)
Víťaz: Ján Szajkó 2:0 na body

11. +95 kg, MMA, 2x3 min
Martin Martancik (KASprof security) vs Martin Budaj (Gracie Barra Nitra)
Víťaz: Martin Budaj RSC v 1. kole po úderoch

12. -63,5 kg, Muay Thai, 3x2 min
Tomáš Činčík (Firegym Banská Bystrica, Slovensko) vs Jan Holec (X gym Praha, Česká republika)
Víťaz: Jan Holec RSC v 1. kole

13. -81 kg, Muay Thai, 3x2 min
Peter Šmid (Progressive gym Martin, Slovensko) vs Pavel Sikora (Elvis gym, Česká republika)
Víťaz: Peter Šmid 3:0 na body

14. -63,5 kg Muay Thai, 3x2 min
Tomáš Tkáč (Firegym Banská Bystrica, Slovensko) vs Daniel Bauer (Elvis gym, Česká republika)
Víťaz: Tomáš Tkáč 2:0 na body

15. -67 kg, Muay Thai, 3x2 min
Matej Kaliský (Firegym Banská Bystrica, Slovensko) vs Jan Rudolf (Aplík Muay thai, Česká republika)
Víťaz: Matej Kaliský 2:0 na body

16. -82 kg, Muay Thai, 3x2 min
Peter Skovajsa (Cerberos Nové Mesto nad Váhom, Slovensko) vs Daniel Brunclík (X gym Praha, Česká republika)
Víťaz: Peter Skovajsa 3:0 na body

17. -82 kg, Full MT rules, 3x2 min
Boris Kušpal (Firegym Banská Bystrica) vs Roman Cíger (Progressive gym Martin)
Víťaz: Boris Kušpal KO v 2. kole

18. -75 kg, K-1, 3x3 min
Ján Mazúr (Firegym Banská Bystrica, Slovensko) vs Bartosz Kolodziejczak (Kohorta Poznaň, Poľsko)
Víťaz: Ján Mazúr RSC v 1. kole