Profiliga XII, 26.5.2012, Banská Bystrica - výsledky

Profiliga XIIUž kompletné výsledky z parádneho gala.

 

Predzápas, -86kg, 3x2min, Muay Thai
Jozef Sladok (Diviak gym Zvolen, Slovensko) vs Jakub Benko (Spartans gym Bratislava, Slovensko)
Víťaz: Jozef Sladok RSC v 3. kole

1. -70kg, 3x2min, Muay Thai
Jozef Tepper (Fire gym Banská Bystrica, Slovensko) vs Martin Jedlička (Lumberjack gym Bílovec, Česká republika)
Víťaz: Jozef Tepper 2:1 na body

2. -67kg, 3x2min, Muay Thai
Jaroslav Veľký (Fire gym Banská Bystrica, Slovensko) vs Jan Holec (X gym Praha, Česká republika)
Víťaz: Jaroslav Veľký 3:0 na body

3. -67kg, 3x3min, Muay Thai
Matej Kaliský (Fire gym Banská Bystrica, Slovensko) vs Jakub Malich (Full Moon gym Kolín, Česká republika)
Víťaz: Matej Kaliský diskvalifikáciou súpera v 2. kole

4. -83kg, 3x2min, Muay Thai
Boris Kušpal (Fire gym Banská Bystrica, Slovensko) vs Kamil Rozsypal (Lumberjack gym Bílovec, Česká republika)
Víťaz: Kamil Rozsypal RSC v 2. kole

5. -86kg, 3x2min, K-1
Miroslav Konský (Fire gym Banská Bystrica, Slovensko) vs Michal Baláž (Spartans gym Bratislava, Slovensko)
Víťaz: Michal Baláž KO v 1. kole

6. 95kg+, 3x3min, K1
Lukáš Bley (Golden Gym Bratislava, Slovensko) vs Boris Uhlík (Black Label/Power gym Zvolen, Slovensko)
Víťaz: Lukáš Bley 2:0 na body

7. 95kg+, 3x3min, Muay Thai
Ivan Bartek (Cerberos gym Nové Mesto nad Váhom, Slovensko) vs Mate Zentai (Re Gym Budapešť, Maďarsko)
Víťaz: Ivan Bartek RSC v 3. kole

8. -75kg, 3x3min, Muay Thai
Jakub Gazdík (Eastern Beasts/Elvis gym, Česká republika) vs Michal Halada (Hanuman gym BA, Slovensko)
Víťaz: Jakub Gazdík 3:0 na body

9. -86kg, 3x3min, K1
Miroslav Cingel (Diamond gym Žilina, Slovensko) vs Stanislav Zanevskij (Bielorusko)
Víťaz: Miroslav Cingel 3:0 na body

10. -95kg, 3x3min, Muay Thai
Lukáš Horák (Eastern Beasts, Slovensko) vs Tomáš Kohout (Hanuman gym Bratislava, Slovensko)
Víťaz: Lukáš Horák 3:0 na body

11. -82,5kg, 3x3min, K1
Marcel Jáger (Eastern Beasts, Slovensko) vs Fahir Kraemer (Fox Gym Viedeň, Rakúsko)
Víťaz: Marcel Jáger KO v 2. kole

12. -75kg, 3x3min, Muay Thai
Ján Mazúr (Eastern Beasts, Slovensko) vs Marco Piqué (Holandsko)
Víťaz: Marco Picqué 3:0 na body

13. -95kg, 3x3min, Muay Thai
Tomáš Hron „Rattlesnake“ (Muay Thai Brno, Česká republika) vs Dmitrij Bezus (Ukrajina)
Víťaz: Tomáš Hron 3:0 na body

Titulový zápas o majstra sveta WMC
14. -72,6kg, 5x3min, Muay Thai
Vladimír „Dracula“ Moravčík (Firegym BB/Eastern Beasts, Slovensko) vs Yodsanklai Fairtex (Thajsko)
Víťaz: Yodsanklai Fairtex RSC v 3. kole