HANUMAN CUP 12 - výsledky

Krátko po skončení akcie si môžte pozrieť ako dopadli jednotlivé zápasy a to v podobe aktuálnych výsledkov.

 

 

 

 

 

Predzápasy

I. -91kg, K1, 3x2min
Jakub Klein (Hanuman Gym Bratislava) vs Richard Beňo (Magic Kickbox Liptovský Mikuláš)
víťaz Jakub Klein 2:0 na body

II. -79kg, Thaibox, 3x2min
Dušan Horňák (Hanuman Gym Bratislava) vs Petr Palla (CZ)
víťaz Dušan Horňák 3:0 na body


Hlavné zápasy

1. -71kg, K1, 3x2min
Roman Smiščík (Spartans) vs David Červeň (Magic Kickbox Liptovský Mikuláš)
víťaz Roman Smiščík 2:1 na body

2. -55kg, Thaibox, 3x2min
Martina Brixová (Hanuman Gym Bratislava) vs Sandra Jursová (CZ)
víťaz Martina Brixová 2:1 na body

3. -60kg, Thaibox, 3x2min
Tomáš Mader (Hanuman Gym Bratislava) vs Matej Nuska (CZ)
víťaz Matej Nuska 2:1 na body

4. -80kg, MMA, 3x5min
Peter Stacho (OFA) vs Michal Micka (CZ)
víťaz Peter Stacho vzdaním súpera v 2.kole

5. +91kg, K1, 3x2min
Michal Hojer (Hanuman Gym Bratislava) vs Jan Drn (CZ)
víťaz Michal Hojer 3:0 na body

Zápas o medzinárodného majstra Euroligy Muay Thai
6. -60kg, Thaibox, 3x2min
Ondro Kúdela (Hanuman Gym Bratislava) vs Golič Nikola (Srbsko)
víťaz  Golič Nikola na body

7. -71kg, K1, 3x2min
Michal Peczár (Spartans) vs Juraj Vozár (Fire Gym Banská Bystrica)
víťaz Juraj Vozár 2:0 na body

8. -77kg, MMA, 3x5min
Rasťo Hanulay (OFA) vs Miroslav Štrbák (Scorpio fight club Nitra)
víťaz Rasťo Hanulay TKO v 2.kole (rozhodca zastavil zápas)

9. -70kg, Thaibox, 5x2min
Peter Šimko (Hanuman Gym Bratislava) vs Tomáš Drábik (Huron Bratislava)
víťaz Tomáš Drábik RSC v 2.kole

10. -58kg, Thaibox, 3x2min
Lucia Krajčovič (Spartans) vs Denisa Onderková (CZ)
víťaz Lucia Krajčovič 3:0 na body

11. -76kg, K1, 3x3min
Juraj Hanulay (Hanuman Gym Bratislava) vs Peter Bezuška (North Gym Prievidza)
víťaz Peter Bezuška 2:1 na body

12. -86kg, Thaibox, 3x2min
Daniel Hromek (Huron Hlohovec) vs Lukáš Dvořák (Hanuman Gym Praha CZ)
víťaz  Lukáš Dvořák 3:0 na body

13. -75kg, Thaibox, 5x2min
Michal Halada (Hanuman Gym Bratislava) vs Ján Mazúr (Fire Gym Banská Bystrica)
víťaz Ján Mazúr 2:0 na body