Hanuman Cup 21 - výsledky

hc21 poster tnVýsledky zápasov na vydarenom Hanuman Cup-e 21.

 

Zápasy

1. -73kg, K1, 3x2min
Milan Ulman (Hanuman Gym BA) vs Marek Tarabus (Elite Gym Trenčín)
víťaz Marek Tarabus RSC v 2.kole

2. -71kg, MMA, 2x5min
Samuel Ribanský (Hanuman Gym BA/BJJ Slovakia) vs Róbert Lisoň (Muay Jitsu ZV)
víťaz Samuel Ribanský 2:0 na body

3. -63kg, Muay Thai, 3x2min
Tomáš Máder (Hanuman Gym BA) vs Daniel Svitek (Ares Gym ZA)
víťaz Daniel Svitek 3:0 na body

4.+91kg, K1, 3x2 min
Richard Beňo (Sazuka LM) vs Jakub Boguský (Scorpio Fight Club NR)
víťaz Richard Beňo 2:0 na body

5. -86kg, K1, 3x2min
Matej Juhás (Hanuman Gym BA) vs Miroslav Štverák (Idranyi Gym PD)
víťaz Miroslav Štverák 3:0 na body (po extrakole)

6. -81kg, Muay Thai, 3x2min
Jakub Benko (Spartans BA) vs Peter Skovajsa (Cerberos Gzm NMnV)
víťaz Peter Skovajsa 3:0 na body

7. -70kg, MMA, 2x5min
Milan Strnisko (Hanuman Gym BA) vs Igor Čenagdžija (Bosna a Hercegovina)
víťaz Milan Strnisko submission v 1.kole (škrtenie 1:20)

8. -86kg, K1, 3x3min
Adrián Valentín (Idranyi Gym PD) vs Denis Kušmírek (STS PP)
víťaz Adrián Valentín 3:0 na body

9. -69kg, K1, 3x3 min
Michal Peczár (Slovensko) vs Jovica Kokot (Bosna a Hercegovina)
víťaz Michal Peczár 2:0 na body

10. +91kg, K1, 3x3min
Adrián Bartl (Bratislavská boxerňa BA) vs Radovan Kulla (Ares Gym ZA)
víťaz Radovan Kulla 3:0 na body

11. -56kg, K1, 3x2min
Kristína Lindtnerová (Spartans BA) vs Alexandra Horáková (Guard Kickbox PK)
víťaz Kristína Lindtnerová 3:0 na body

Zápas o majstra Európy WKU
12. -83kg, Muay Thai, 5x3min
Dano Hromek (Slovensko) vs Ruben Lee (Španielsko)
víťaz Dano Hromek 3:0 na body

13. -76kg, Muay Thai, 3x3 min
Michal Halada (Slovensko) vs David Czerniawski (Nemecko)
víťaz Michal Halada vzdaním súpera v 2.kole

14. +91kg, K1, 3x3 min
Ivan Pavle (Slovensko) vs Ivo Toma (Chorvátsko)
víťaz Ivan Pavle RSC v 3.kole

Zápas o majstra Európy WKU
15. -86kg, K1, 5x3 min
Michal "Balky" Baláž (Slovensko) vs Ismael Dadaev (Rakúsko)
víťaz Michal Baláž 3:0 na body