Youngblood 18, 9.2.2013, Banská Bystrica - štartovka

Ako som písal pred pár dňami, prvý polrok bude pekne rušný - čaká nás viac ako 10 gala rôznych veľkostí a to nerátam rôzne amatérske ligy. Hneď na druhý februárový víkend sú naplánované dve akcie, my sa pozrieme na prvú z nich - osemnásty Youngblood.

Jedným z dôkazov o tom, ako scéna na Slovensku rastie máme pred nosom - hala, ktorá pred dvoma rokmi stačila pre Profiligu XI s troma Thajcami, bude teraz hostiť Youngblood s bojovníkmi zo Slovenska, Čiech a Poľska. Hľadaním po internetoch som prišiel k štartovke s 19 zápasmi, čo je pekný náklad na jeden zimný večer. Predpokladám, že isté zmeny ešte nastanú, ale budeme sa mať na čo pozerať.

Akcia sa bude konať v Športovej hale na Štiavničkách v Banskej Bystrici a začne o 17:00. Lístky je možné zakúpiť za 8€ vo FitStudiu Hit v Banskej Bystrici, v surplusshope LU & MI na Námestí SNP vo Zvolene, v Power Gyme vo Zvolene, alebo na ticketportal.sk.

UPDATE 6.2.2013: V štartovke viacero zmien, vypadol Marek Babic, prehodenie súperov v osemdesiatkach a zmena Mazúrovho súpera v poslednom zápase.

Štartovka:

1. -85 kg, MMA 2x3 min
Marek Toth (Muay Juitsu Zvolen) vs TBA

2. -67kg, Box 3x2min
Marek Peller (Box klub Lučenec) vs Frenk Jelinek (Thaibox Hodonín)

3. +95 kg, MMA, 2x3 min
Martin Martancik (KASprof security) vs Martin Budaj (Gracie Barra Nitra)

4. -52 kg, K1, 3x2 min
Alžbeta Macejáková (Bratislava) vs Martina Števanovičová (Muay Juitsu Zvolen)

5. -77 kg, MMA, 2x3 min
Jozef Lupták (FFC Detva) vs Dominik Ondriška (Cerberos Nové Mesto nad Váhom)

6. -71 kg, MMA, 2x3 min
Tomáš Stančík (FFC Detva) vs Martin Kmeťo (Gracie Barra Nitra)

7. -67 kg, Muay Thai, 3x2 min
Patrik Jurovčík (Firegym Banská Bystrica) vs Maroš Hakel (Power gym Zvolen)

8. -71 kg, MMA, 2x3 min
Martin Mihalík (Firegym Banská Bystrica) vs Miloš Bodnár (Muay Jitsu Zvolen)

9. -82 kg, Muay Thai, 3x2 min
Andrej Viazanica (Firegym Banská Bystrica, Slovensko) vs Roman Mikulášek (Thaibox Hodonín, Česká republika)

10. -81 kg, Muay Thai, 3x2 min
David Subjak (Firegym Banská Bystrica, Slovensko) vs Jan Baldrian (Thaibox Hodonín, Česká republika)

11. -63,5 kg Muay Thai, 3x2 min
Tomáš Tkáč (Firegym Banská Bystrica, Slovensko) vs Daniel Bauer (Elvis gym, Česká republika)

12. -81 kg, Muay Thai, 3x2 min
Peter Šmid (Progressive gym Martin, Slovensko) vs Pavel Sikora (Elvis gym, Česká republika)

13. -82 kg, Muay Thai, 3x2 min
Daniel Brunclík (X gym Praha, Česká republika) vs Peter Skovajsa (Cerberos Nové Mesto nad Váhom, Slovensko)

14. -63,5 kg, Muay Thai, 3x2 min
Tomáš Činčík (Firegym Banská Bystrica, Slovensko) vs Jan Holec (X gym Praha, Česká republika)

15. -67 kg, Muay Thai, 3x2 min
Matej Kaliský (Firegym Banská Bystrica, Slovensko) vs Jan Rudolf (Aplík Muay thai, Česká republika)

16. -60 kg, Muay Thai, 3x2 min
Jan Szajko (Firegym Banská Bystrica, Slovensko) vs Arkadius Drohomirecki (Puncher Wrocław, Poľsko)

17. -81 kg, Muay Thai, 4x2 min
Zápas o medzinárodného šampióna Euroligy Muay Thai
Silvester Pichler (Firegym Banská Bystrica, Slovensko) vs Ondrej Karkoška (Fightclub Slovensko)

18. -82 kg, Full MT rules, 3x2 min
Boris Kušpal (Firegym Banská Bystrica) vs Roman Cíger (Progressive gym Martin)

19. -75 kg, Muay Thai, 3x3 min
Ján Mazúr (Firegym Banská Bystrica, Slovensko) vs Bartosz Kolodziejczak (Kohorta Poznaň, Poľsko)