sob09232017

Posledná zmenaštv, 07 sep 2017 8pm

Noc Bojovníků 2014, Hodonín - štartovka

Noc Bojovniku 2014 600

Štartovka ďalšej Noci Bojovníků, ktorá sa v Hodoníne koná pravidelne od roku 2008. Tentoraz aj pod hlavičkou Youngblood uvidíme 12 zápasov podľa pravidiel Muay Thai, K-1, MMA a boxu.

V hlavnom zápase večera uvidíme Igora Daniša proti Toljovi Hunanyanovi podľa pravidiel K-1, čo je doména borca z pražského Hanumanu.

Podľa pravidiel Muay Thai nás čaká aj zápas Iva Zedníčka proti Stanislavovi Zaniewskemu, ktorý naposledny odbúchal tesný zápas s Tomkom v Banskej Bystrici. Zedníček zase porazil Radenu v Žiline. Skvelý zápas.

Zaujímavý bude aj boxerský súboj medzi Zdeňkom Pernicom a Viktorom Českým. "Gauny" nedávno porazil, tiež v boxe, Gorana Boroviča a asi bude vo výhrach pokračovať.

V eliminačnom zápase do titulového turnaja Youngblood vo váhe nad 95kg sa pobijú Adrian Bartl a Michal Janáček.

Predzápasy

1. -58kg, 3x2 min, Muay Thai
Martin Oravkin (Firegym Banská Bystrica) vs Martin Novák (Dragon Bratislava)

2. -72kg, 2x3 min, MMA
Filip Gazdík (Thaibox Hodonín) vs Jan Černoch (Šaštín)

3. -69kg, 3x3 min, Box
Jakub Košutek (Thaibox Hodonín) vs Igor Irša (Skalica)

Noc Bojovníků 2014 - Youngblod

1. -68kg, 2x3 min, MMA
Pavel Svoboda (Thaibox Hodonín) vs Daniel Kanok (JMFS)

2. -63,5kg, 3x3 min, Box
Milan Bitto (Thaibox Hodonín) vs Ivan Godor (Dragon Bratislava)

3. -71kg, 2x3 min, MMA
Michal Lamacký (Thaibox Hodonín)  vs Martin Mihálik (Firegym Banská Bystrica)

4, -67kg, 3x2 min, Muay Thai
Joky Janotík (Firegym Banská Bystrica) vs Jiří Krutílek (Elvis Gym)

5. -75kg, 2x3 min, MMA
Martin Vrábel (Thaibox Hodonín) vs Patrik Vavrovič (Šaštín)

6. -91kg, 3x2 min, Muay Thai
Jan Baldrian (Thaibox Hodonín) vs Timon Kasprišin (Clinching Boxers Bratislava)

7. -75kg, 3x3 min, MMA
Pavel Lamacký (Thaibox Hodonín) vs Lukáš Jandák (JMFS)

8. -71kg, 3x3 min, Muay Thai
Milan Zelenka (Thaibox Hodonín) vs Reno Kopunec (Cerberos Nové Mesto nad Váhom)

9. +95kg, 3x2 min, K-1
Adrian Bartl (Bratislavská boxerňa) vs Michal Janáček (KBC Tábor)

10. -72,5kg, 3x2 min, Box
Zdeněk Pernica (Muay Thai Brno) vs Viktor Český (KBC Tábor)

11. -81kg, 3x3 min, Muay Thai
Ivo Zedníček (Muay Thai Brno) vs Stanislav Zaniewski (Bielorusko)

12. -77kg, 3x4 min, K-1
Anatolij Hunanyan (Hanuman Gym Praha) vs Igor Daniš (Eastern Beasts by Dynamo)