str10172018

Posledná zmenaštv, 07 sep 2017 8pm

GALA NIGHT THAIBOXING 31.03.12 Žilina - štartovka

Presne v posledný marcový deň, teda 31.03.2012, nás v Žiline čaká už pravidelná akcia pod názvom Gala Night Thaiboxing.

Ako sme už zvyknutí, žilinské gala vždy ponúkalo zápasy, na ktoré sa oplatilo prísť. Veď mená ako Moravčík, Jáger, Hron a ďalší sa nepodarí vidieť každý deň a sú istou zárukou toho, že v ringu nuda určite nebude. Podobne je tomu aj tento rok, kedy nám organizátori ponúkajú okrem už overených mien aj ďalších fighterov. Silnú úderku domáceho Diamond Gymu mal viesť Tomáš Šenkýr, no ten žial pre zranenie nemôže nastúpiť, čo je škoda hlavne pre domáce publikum. Myslím si však, že ho adekvátne nahradia ďalšie kvalitné mená domácich ako Cingel či Radena, ktorí sa už na minulých ročníkoch predviedli. Doplnia ich však ešte ďalší mladí sekáči Remiš, Masný, Štubňa a nebude chýbať ani triafač Paleš. Sloveské farby budú na gala ešte hájiť aj Kohout, Halada, Idrányi a Pacas. Z aktuálne známych zahraničných súperov by som spomenul mená ako Keclik, Raušer a v hlavných zápasoch večera uvidíme Zsolta Imreho, Gila Silvu a Daniela Sama. Práve Zsolt Imre pôjde titulový zápas s domácim Mirom Cingelom o medzinárodného šampióna WFCA. Kompletnú štartovku zatiaľ  potvrdených zápasov nájdete pod článkom a rovnako ako ostatné, aj táto bude v prípade zmien a doplnení neznámych mien pribežne aktualizovaná. Vstupenky na gala sú už samozrejme v predpredaji za 17€, na mieste budú po 20€. Ak by ste chceli exkluzívnejšie sedenie, ale hlavne výhľad priamo pod ringom, môžte si kúpiť VIP stôl pre 5 osôb s občerstvením v cene 450€. Prípravy sú už v plnom prúde a organizátori sa snažia urobiť tohtoročné gala zase lepšie a kvalitnejšie. Neodkladajte preto kúpu vstupeniek, aby ste si zaistili účasť na akcii, ktorá zaváňa výbornymi zápasmi a vynikajúcou atmosférou.

Aktualizované 23.02.2012 o 14:00

Takže toto som absolútne nečakal, že ako prvú informáciu o aktualizácii štartovky prinesiem súpera pre Marcela Jágera. A to ešte akého. Výzvu pod pravidlami K1 prijal, a teraz sa držte, Andre Reinders. Áno, presne ten Andre, ktorého poznáte zo zápasov MMA pôjde stand up s Plecom. Momentálne pre mňa najočakávanejší zápas kde to bude fakt hučať.

Aktualizované 07.03.2012 o 20:30

Zranenia žial vyradili z hry Jana Radenu a rovnako tak Martina Pacasa. Radenov zápas sa teda úplne zrušil, no do zápasu miesto Pacasa pribudol môj ďalší obľúbený bombardér Lukáš Horák. MMA zápas sa postavil úplne nanovo a šikovný Ondro Cetkovský si to rozdá s Čechom Janom Bosákom.

Aktualizované 22.03.2012 o 09:15

Kompletne bol vymenený zápas č.2 a nového súpera dostal aj Milan Paleš v zápase č.6. Pre zranenie musel byť nahradený súper Miša Haladu v siedmom zápase. Aktuálne mená sú prirodzene v štartovke.

 

Predajné miesta vstupeniek:

Bratislava
-Streetwear shop, Hurbanovo Nám. 5

Čadca
-PRO FITNESS LK

Žilina
-Zmenáreň DUXX, OC Dubeň
-Diamond Gym, Alexandra Rudnaya 21
-FIGHT SPORT, A. Kmeťa 7

Objednávky VIP stolov na telefónnom čísle 0903 555 206 alebo e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript." target="_blank">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

Zápasy

1. -69kg, Muay Thai, 3x2min
Patrik Remiš (Diamond Gym, SVK) vs Jakub Malich (CZ)

2. -67kg, K1, 3x2min
Patrik Glézl (Diamond Gym, SVK) vs Michal Sekereš (CZ)

3. -60kg, K1, 3x3min
Matej Štubňa (Diamond Gym, SVK) vs Ruslan Shakaldaev (Kazachstan)

4. -67kg, MMA, 2x5min
Ondrej Cetkovský (SVK) vs Jan Bosák (CZ)

5. +95kg, K1, 3x3min
Lukáš Horák (SVK)* vs Luboš Raušer (CZ)

6. -67kg, Muay Thai, 3x3min
Milan Paleš (Diamond Gym, SVK) vs Krizstian Schnobl (HUN)*

7. -72,5kg, Muay Thai, 3x3min
Michal Halada (Hanuman Gym, SVK) vs Ján Moncol (CZ)*

8. -84,5kg, K1, 3x3min
Vladimír Idrányi (SVK) vs David Keclik (A)

9. -84,5kg, K1, 3x3min
Marcel Jáger (SVK) vs Andre Reinders (CZ)

10. -95kg, K1, 3x3min
Tomáš Kohout (Hanuman Gym, SVK) vs Michail Tjuterev (RUS)

11. -86,5kg, K1, 5x3min (Title fight  Intrenational slovak champion WFCA)
Mirko Cingel (Diamond Gym, SVK) vs Zsolt Imre (HUN)

12. -72,5kg, Muay Thai, 3x3min
Vladimír Moravčík (SVK) vs Gil Silva (Portugal)

13. +95kg, K1, 3x3min
Tomáš Hron (CZ) vs Daniel Sam (UK)