str04082020

Posledná zmenaštv, 07 sep 2017 8pm

Články

Pozvánka na Konferenciu S.M.T.A

SLOVENSKÁ MUAY THAI ASOCIÁCIA

logo SMTA

Pozvánka
na Konferenciu Slovenskej Muay Thai Asociácie

Dňa 23.8. v čase 14:00 sa v Moštenici počas FIGHTCAMPU 2017 uskutoční prvá Konferencia Slovenskej Muay Thai Asociácie, na ktorú sú pozvané všetky kluby Muay Thai na Slovensku.

Vznik Slovenskej Muay Thai Asociácie

logo SMTA

Pred pár dňami oficiálne vyšli na povrch informácie o vzniku Slovenskej Muay Thai Asociácie.

Hanuman Cup 34

hanuman cup

Už túto sobotu sa uskutoční ďalšie pokračovanie najtradičnejšieho turnaja Slovenska, Hanuman Cup 34!

Yodsanklai ukončil kariéru!

yodsanklai

Jeden z najlepších bojovníkov súčastnosti, Yodsanklai Fairtex, oznámil ukončenie svojej dlhej kariery!

Hanuman Cup 31 - Výsledky

hc31-banner

Sezóna sa nám končí a na jej záver nám Fero Starý pripravil 31. Hanuman Cup. Diváci videli 11 zápasov podľa pravidiel K-1 a Muay Thai, ktoré sľubovanú kvalitu a atraktivitu do bodky potvrdili.

Hanuman Cup 31 - štartovka

hc31-banner

Už túto sobotu sa v Hant Aréne v Bratislave uskutoční jedinečný sviatok thajského boxu v našich končinách. V česko-slovenskú za poslednú éru predstavil iba jeden Thajec podobného formátu, akého budeme môcť vidieť túto sobotu. Pred pár rokmi si to s Vladom Moravčíkom buchla legenda Yodsanklai Fairtex. A teraz do našich končín mieri ďalšia legenda a aktuálna špička Thajska a sveta vo svojej váhe – Pakorn PK Saenchai!!

Muay Thai Evening 6,1 - preview

mte61bilUž siedme pokračovanie série galavečerov Muay Thai Evening sa uskutoční túto sobotu o 19:00 v Trenčíne.

Marco Novák - rozhovor

11174389 809058165838007 5107352742457676180 o

Marco Novák je obrovský talent a mladá nádej slovenského Muay Thai z bratislavského Hanuman Gymu. V jeho krátkej kariére a pomerne mladom veku dokázal vyhrať už 3 tituly, posledným bol profesionálny Európsky titul WKU. V júli ho v ringu pred domácim publikom čaká veľká skúška, tak sme sa ho rozhodli trochu vyspovedať.

Dimitrije Tadič - rozhovor

dt3

Dimitrije Tadič je mladý talent zo Srbska, ktorý má u nás veľké meno a rešpekt súperov. Väčšinu zo svojich 30 zápasov sme ho videli odbojovať na Slovensku, alebo v Čechách. Rozhovor s ním pripravil Tomáš Tadlánek.

Topking World Series aj s Vladom Konským!

banner1

Vlado Konský sa v sobotou zúčastní prestížneho turnaja Topking World Series v Paríži. Okrem neho uvidíme, napríklad, Roqueniho, Moxona, alebo Buakawa.

Hanuman Cup 23

00

Vypredaný DK Zrkadlový Háj netradične, vo štvrtok, privítal ďalší Hanuman Cup z dieľne Fera Starého. Tento raz už s poradovým číslom 23.