štv04022020

Posledná zmenaštv, 07 sep 2017 8pm

Články

Full Fight 2: Fight Nights Global 49

ff2 banner

Už tento víkend na nás čaká druhé pokračovanie série Full Fight.

Full Fight 30.5. 2015 - preview

banner

Už túto sobotu sa predstavia Paleš, Krajčovič, Pacas, Leko, Pukač, Škondrič, Moravčík a ďalší na premiére akcie Full Fight v Banskej Bystrici!

Gape Fight Night 3

banner w 600

Partizánske nežiari na slovenskej mape bojových športov nijak výrazne. O zmenu sa pokúsia organizátori Gape Fight Night, ktorej tretie pokračovanie sa bude túto sobotu konať práve v Partizánskom.

Buchingerov debut v M-1 VIDEO

ivan buchinger  large

Ivan Buchinger, úradujúci šampión Cage Warriors, sa dobre predstavil aj v Ruskej organizácii M-1 Global. Svoj prvý zápas vyhral škrtením v 1. kole.

Viktor Pešta v UFC!

Viktor Pesta

Viktor Pešta, najlepší bojovník v ťažkej váhe u našich západných susedov, podpísal zmluvu s UFC!

WSOF chce turnaj WSOF vs Bellator

wsof bellator

Organizácia Raya Sefa, WSOF, ústami svojho mathmakera Ali Abdel-Aziza vyhlásila, že chce turnaj medzi ich zápasníkmi a tými z Bellatoru. Ponuka sa týkala aj nášho Attilu Végha. Aj keď verím, že sa jednalo len o marketingový ťah, taký turnaj by určite nebol na škodu.

Fight Explosion - Návrat kráľov

fe navrat kralov

Veľké Fight Explosion gala sa koná takmer na rok presne po prvej akcii chalanov z KOKA Production. Za ten rok odviedli kopec práce a zanechali hlbokú brázdu, hlavne, na poli MMA. Práve Mixed Martial Arts sa stali cieľom ich záujmu a, na rozdiel od prvého gala, ktoré bolo hlavne standupové, teraz uvidíme len tri zápasy, ktoré nebudú podľa MMA pravidiel.

Gala Night Thaiboxing Žilina 2013 - Matej Šurin vs Martin Šolc

MMA zápas v hlavnom programe žilinského Gala Night Thaiboxing sme si predstavili minulý týždeň, okrem toho ale uvidíme ešte jeden pred prestávkou. Stretnú sa v ňom, skoro domáci, Matej Šurin a Martin Šolc z Českej republiky.

Gala Night Thaiboxing Žilina 2013 - Matúš Laincz vs Josef Král

Gala Night Thaiboxing 2013V jedinom MMA zápase hlavného programu Gala Night Thaiboxing 2013 uvidíme špičky Čiech a Slovenska vo welterovej váhe - Matúša Laincza a Josefa Krála.

Tyrone Spong vo World Series of Fighting + video

Tyrone SpongAko už isto viete, Tyrone Spong má za sebou úspešný debut v MMA - na turnaji World Series of Fighting porazil Travisa Bartletta KO v 1. kole. Nebol som jediný, komu sa tento zápas zdal viac ako nevyrovnaný, ale je na to prozaické vysvetlenie. So Spongom totiž nikto nechce zápasiť!

Max Carvalho na Slovensku - rozhovor

Minulý týždeň sa v nitrianskom Pitbull Gyme konal jesenný camp v brazílskom jiu-jitsu. A aký by to bol camp v BJJ bez Brazílčana? Chalanom sa podarilo dotiahnuť do svojho gymu majstra Maxa Carvalha, za ktorým sme si odskočili do Nitry a položili mu zopár otázok.