štv11232017

Posledná zmenaštv, 07 sep 2017 8pm

Fight of Gladiators II, 8.3.2013, Nitra - výsledky

S malým oneskorením, ako sme pôvodne chceli, sú tu kompletné výsledky z piatkovej akcie Fight Of Gladiators II v Nitre.

 

Amatérske zápasy:

1. -65kg, 3x3min
Michal Lednický (GB Nitra) vs Martin Melich (JMFS)
víťaz Michal Lednický decision

2. -68kg, 3x3min
Michal Štefek (Huron HC) vs Robert Delič (FFC Detva)
remíza / draw

3. -70kg, 3x3min
Tomáš Kudry (GB Nitra) vs Andrej Koctúr (Erawan Gym)*
víťaz Tomáš Kudry submission (triangle choke) v 2.kole

4. -77kg, 3x3min
Patrik Vodička (GB Nitra) vs Marko Miloševic (VICTORY)
víťaz Patrik Vodička TKO (punches) v 2.kole

5. -82kg. 3x3min
Tomáš Králik (GB Nitra)* vs Michal Trizna (Erawan Gym)*
víťaz Tomáš Králik decision

6. -88kg, 3x3min
František Fodor (GB Nitra) vs Peter Meszároš (Scorpio Fight Club)
víťaz František Fodor TKO (punches) v 2.kole

7. +91kg, 3x3min
Martin Súdor (Pro Box Nr) vs Marek Tóth (Muay Jitsu gym Zvolen)
víťaz Martin Súdor submission (kimura) v 1.kole


Profi zápasy:

8. -66kg, 2x5min
Jan Holub (JMFS)* vs Ondrej Četkovský (Sai club MT)
víťaz Jan Holub decision (unanimous)

9. -66kg, 2x5min
Pavel Svoboda (JMFS) vs Dominik Engel (MMA Michalovce)*
víťaz Pavel Svoboda submission (triangle choke) v 1.kole (3:58)

10. -70kg, 2x5min
Matúš Arpáš (GB Nitra) vs Patrik Vavrovič (FC Šaštín-Stráže)
víťaz Matúš Arpáš submission (armbar) v 1.kole (1:29)

11. -70kg, 2x5min
Miroslav Štrbák (GB Nitra) vs Tomáš Deak (OFA)
víťaz Miroslav Štrbák KO (punch) v 1.kole (0:38)

12. -77kg, 2x5min
Robert Pukač (OFA) vs Nemanja Milosevic (Kaizen MMA)
víťaz Robert Pukač decision (unanimous)

13. -85kg, 2x5min
Peter Čapkovič (OFA)* vs Robert Kurčík (Erawan gym)
Robert Kurčík sa nedostavil na zápas

14. -85kg, 2x5min
Daniel Biskupič (OFA) vs František Bobán (PN)
remíza / draw

Super fight:

15. +100kg, 2x5min
Matúš Mečár (OFA) vs Krištof Nataška (KE)
víťaz Matúš Mečár decision (unanimous)

 


Najlepší zápas: Patrik Vodička (GB Nitra) vs Marko Miloševic (VICTORY)
Najlepšie submission: Matúš Arpáš (GB Nitra)
Najlepšie KO/TKO: Miroslav Štrbák (GB Nitra)