pon11202017

Posledná zmenaštv, 07 sep 2017 8pm

Full Fight 30.5. 2015 - výsledky

banner

Výsledky perfektne pripraveného gala Full Fight v Banskej Bystrici.


Amatérske predzápasy SLAM / SZMMA

Featherweight SLAM title fight
1. MMA, -66kg, 3x5min
Ján Černoch (Šaštín) vs Dušan Remper (BA)
Víťaz: Ján Černoch vzdaním súpera (RNC) v 1. kole

Middleweight SLAM title fight
2. MMA, -84kg, 3x5min
Branislav Boledovič (PN) vs Michal Glos (PK)
Víťaz: Branislav Boledovič škrtením v 1. kole

3. MMA, -93kg, 2x5min
Tomáš Bolo (ZA) vs Tomáš Magyar (BA)
Víťaz: Tomáš Bolo TKO po úderoch v 2. kole

Profesionálne zápasy

4. K1, -72,5kg, 3x2min
Michal Helbich (SK) vs Arbnor Iska (A)
Víťaz: Michal Helbich TKO v 1. kole (vhodený uterák)

5. K1, -65kg, 3x3min
Lucia Krajčovič (SK) vs Ania Fucz (D)
Víťaz: Ania Fucz na body po extra kole

6. MMA, -88kg, 3x5min
Roman Vančo (SK) vs Pavol Langer (SK)
Víťaz: Pavol Langer TKO po úderoch v 1. kole 

7. K1, -70kg, 3x3min
Milan Paleš (SK) vs Giorgi Bazanov (A)
Víťaz: Milan Paleš 3:0 na body

8. K1, +95kg, 3x3min
Martin Pacas (SK) vs Stefan Leko (D)
Víťaz: Martin Pacas TKO v 1. kole

9. MMA, -84kg, 3x5min
Ján Magdalík (SK) vs Jozef Wittner (SK)
Víťaz: Jozef Wittner vzdaním súpera (RNC) v 1. kole

10. MMA, -77kg, 3x5min
František Fodor (SK) vs. Magomed Nurov (RU)
Víťaz: Magomed Nurov TKO po úderoch v 1. kole

11. MMA, -61kg, 3x5min
Tomáš Deák (SK) vs Grachik Engibaryan (RU)
Víťaz: Tomáš Deák TKO po úderoch v 2. kole

12.MMA, -77kg, 3x5min
Robert Pukač (SK) vs Patrik Kincl (CZ)
Víťaz: Patrik Kincl 2:0 na body

13. MMA, -84kg, 3x5min
Tomáš Kužela (CZ) vs Magomedrasul Gasanov (RU)
Víťaz: Tomáš Kužela vzdaním súpera (gilotína) v 2. kole

14. MMA, -77kg, 3x5min
Matúš Laincz (SK) vs Muaed Shaoev (RU)
Víťaz: Matúš Laincz TKO po úderoch v 2. kole

15. MMA, -120kg, 3x5min
Ilja Škondrič (SK) vs Sergey Pavlovich (RU)
Víťaz: Sergey Pavlovich TKO po úderoch v 1. kole

16. K1, -77kg, 3x3min
Vladimír Moravčík (SK) vs Skodran Veseli (A)
Víťaz: Vladimír Moravčík 3:0 na body