sob10202018

Posledná zmenaštv, 07 sep 2017 8pm

Ray Sefo zrejme znova v MMA

Legendárna tvár K-1 sa v zápase MMA predstavila po prvýkrát ešte v roku 2005, keď na turnaji K-1-Hero's Sefo v úvode druhého kola knokautoval high kickom otraseného Kórejčana Kima. V druhom súboji mixed martial arts by ho čakal ťažší protivník, ktorý má skúsenosti aj z UFC a naposledy porazil Patricka Smitha, meno známe aj zo začiatkov K-1 - Kevin Jordan.

ImageZápas zatiaľ nie je spečatený podpisom, no podľa zdroja blízkeho Kevinovi Jordanovi už padla ústna dohoda.

V Japonsku mimoriadne obľúbený borec, prezývaný aj „Sugarfoot" ši „Sugar Ray" zaujal v K-1 v poslednom období skôr ako televízny komentátor než bojovník v ringu a jeho zatiaľ posledný zápas bol ešte v decembri v rezervnom súboji počas finálového turnaja GP ťažkých váh. Napriek sympatickému výkonu a víťazstve nad nepríjemným Kórejcom Choiom, je Sefova legendárna kariéra už s veľkou pravdepodobnosťou na konci o čom svedčí aj séria šiestich prehier za sebou, ktorú prerušil až v ostatnom zápase.

Zatiaľ oficiálne nepotvrdený zápas v Strikeforce je naplánovaný iba deň pred uskutočnením finálovej eliminácie K-1 a hoci má Sefo stále aspoň teoretickú šancu získať divokú kartu alebo miesto v hlasovaní fanúšikov, 26. septembra sa v Soule podľa všetkého v ringu nepredstaví.

Uvidíme či sa správy potvrdia a Sefo sa vôbec po prvýkrát v tomto roku postaví, síce nie do ringu, ale do klietky v americkom Tulse.