sob02292020

Posledná zmenaštv, 07 sep 2017 8pm

Gala Night Thaiboxing Žilina 2013 - Matúš Laincz vs Josef Král

Gala Night Thaiboxing 2013V jedinom MMA zápase hlavného programu Gala Night Thaiboxing 2013 uvidíme špičky Čiech a Slovenska vo welterovej váhe - Matúša Laincza a Josefa Krála.

Musím sa priznať, že MMA ma od konca PRIDE nejak extra nezaujíma, ale tieto dve mená mi už v ušiach rezonujú. Svedčí to o ich kvalite, keď dokázali zaujať aj takého MMA ignoranta ako som ja :)

Laincz je 23 ročný talent z košického MMA Top Teamu. Za päť rokov má na konte už 14 zápasov, z toho 12 výhier, väčšinu KO, alebo TKO. Porazil napríklad Tomáša Kuželu, alebo Jaroslava "Číňana" PoborskéhoMatúšove silné zbrane sú tvrdé údery a veľká výdrž.

Matúš Laincz vs Josef Král

Prídu mu vhod, pretože jeho súperom bude Josef "Gorila" Král, borec s obrovskou silou. "Gorila" sa cíti najlepšie na zemi, väčšinu svojich siedmych výhier ukončil na submission, naposledy uťahal Petra Stacha na Fight Explosion v Bratislave. Na konte má výhry aj na Davidom Kozmom, alebo Robom Pukačom.
Určite uvidíme parádny zápas, v ktorom sa stretnú dvaja skvelí bojovníci, každý s iným štýlom, ale obaja so srdcom bojovníka.
Jordan Bloch vs Matúš Laincz, K1 Empress liga 2012, Košice


Peter Stacho vs Josef Král, Fight Explosion 2012, Bratislava