pia11242017

Posledná zmenaštv, 07 sep 2017 8pm

Výsledky

Výsledky W5 zo Záhrebu

w5 kickboxing zagreb 2016

Výsledky zo včerajšieho turnaja W5, kde sa bohužiaľ českým zástupcom nedarilo.

Kunlun Fight Slovakia - výsledky

banner

Časť vsledkov zo včerajšieho Kunlun fightu. 

Gala Night Thaiboxing, Enfusion Live 28 - výsledky

banner 600

Čerstvé výsledky zo Žiliny. Doma žiaľ titul neostal ani jeden, dva idú do Maroka jeden do Banskej Bystrice.

Diamonds Fight Night - výsledky

banner

Tu sú komplet výsledky akcie v Tatralandii.

Majstrovstvá sveta W5 2014 - výsledky

banner1 600

Výsledky prvého dňa Majstrovstiev sveta W5. Zajtra doplníme zvyšok.

Simply The Best Poprad - výsledky

banner

Výsledky z víkendovej akcie v Poprade.

Noc Bojovníkov Martin - výsledky

banner

Výsledky veľmi podarenej akcie v Martine.


1. -85kg, K-1, 3x2 min
Jozef Illár (East club Košice) vs Štefan Gábor (Sai club Martin)
Víťaz: Štefan Gábor 3:0 na body

2. -65kg, K-1, 3x2 min
Jakub Soluš (Goral gym Kežmarok) vs Tomáš Pittner (MTA thaibox academy Martin)
Víťaz: Tomáš Pittner RSC v 3. kole

3. -73kg, K-1, 3x2 min
Martin Sawicky (Como-3gym Ostrava) vs Michal Trauer (Bull gym Krásno nad Kysucou)
Víťaz: Michal Trauer 2:0 na body

4. -70kg, K-1, 3x2 min
Nikolas Krivak (East club Košice) vs Marek Valentiny (Ares gym Zilina)
Víťaz: Marek Valentiny 2:1 na body

5. -72kg, Muay Thai, 3x2 min
René Kopunec (Cerberos gym Nové mesto nad Váhom) vs Marek Jánošík (Sai Club Martin)
Víťaz: René Kopunec RSC v 2. kole

6. -84kg, K-1, 3x2 min
Roman Milec (Ares gym Zilina) vs Jozef Kolodzej (Goral gym Kežmarok)
Víťaz: Jozef Kolodzej, súper nenastúpil do extra kola

7. -65kg, K-1, 3x2 min
David Richter (Lumberjack gym Bilovec) vs Miroslav Pittner (MTA Thaibox academy Martin)
Víťaz: David Richter 3:0 na body

8. -81kg, Muay Thai, 3x2 min
Kamil Balaž (Piahan gym Puchov) vs Tomaš Konderla (Sai club Martin)
Víťaz: Kamil Baláž 3:0 na body

9. -75kg, Muay Thai, 3x2 min 
Milan Jabrocky (Goral gym Kežmarok) vs Martin Kocka (Power gym Zvolen)
Víťaz: Martin Kocka RSc po 1. kole

10. -81kg, Muay Thai, 3x2 min
Richard Genda (Sai club Martin) vs Roman Cíger (MTA Thaibox academy Martin)
Víťaz: Richard Genda 3:0 na body

11. -81kg, Muay Thai, 3x2 min
Kamil Rozsypal (Lumberjack gym Bílovec) vs Peter Šmid (MTA Thaibox academy Martin)
Víťaz: Peter Šmid 2:0 na body

Diamond Explosion 3 - výsledky

FB Senkyr vs Kruk

Výsledky Diamond Explosion 3 v Čadci.

W5 Cup Open Air Piešťany - výsledky

w5 open air banner 600

Výsledky z piešťanského letiska, kde sa konal päťzápasový open air W5 Cup.

Gibu Fight Night - výsledky

GibuFightNight banner 600

Výsledky kvalitného gala Gibu Fight Night v Prahe.

Gala Night Thaiboxing 2014 - výsledky

gnt2014 banner

Po mnohých ladeniach máme k dispozícii kompletnú štartovku víkdenovej Gala Night Thaiboxing - Enfusion Live.