ned11192017

Posledná zmenaštv, 07 sep 2017 8pm

Time Of Gladiators 2013 - výsledky

TimeOfGladiators2013 banner

Kompletné výsledky gala Time of Gladiators z Brna, ktorého súčasťou bolo aj 21. pokračovanie série Youngblood.

Youngblood 21

  1. -45 kg, Muay Thai, 3x1,5 min
    Michal Weinbrenner (Česká republika) vs David Dvořáček (Česká republika)
    Víťaz: Michal Weinbrenner 3:0 na body

  2. -67 kg, Muay Thai, 3×2 min
    Matej Kaliský (Slovensko) vs Luboš Lesák ( Česká republika)
    Víťaz: Luboš Lesák 3:0 na body

  3. -71 kg, Muay Thai bez lakťov, 3×2 min
    Patrik Remiš ( Slovensko) vs Michal Vacek (Česká republika)
    Víťaz: Michal Vacek 2:1 na body

  4. -60kg, Muay Thai, 3×2 min
    Ján Szajkó (Slovensko) vs Jakub Krofta (Česká republika)
    Víťaz: Ján Szajkó 3:0 na body

  5. -73 kg, Muay Thai, 3×2 min
    Patrik Neuwirth (Česká republika) vs Radim Jaroš (JČeská republika)
    Víťaz: Patrik Neuwirth na body 3:0

  6. -84 kg, K-1, 3x3 min
    Ivo Zedníček (Česká republika) vs Peter Šmíd (Slovensko)
    Víťaz: Ivo Zedníček na body 3:0

  7. -67 kg, Muay Thai, 3x3 min
    Tomáš Drábik (Slovensko) vs Michal Ryba (Česká republika)
    Víťaz: Tomáš Drábik 2:0 na body

Time of Gladiators

  1. -68,5 kg, K-1, 3x2 min
    Lucie Mlejnková (Česká republika) vs Stela Čechvalová (Slovensko)
    Víťaz: Lucie Mlejnková 3:0 na body

  2.  -84 kg, K-1, 3x3 min
    Jiří Jaroš (Česká republika) vs Martin De Lange (Holandsko)
    Víťaz: Martin De Lange 3:0 na body po extra kole

  3. -84kg, K-1, 3x3 min
    Tomáš Šenkýr (Slovensko) vs Mohamed Sariri (Maroko)
    Víťaz: Tomáš Šenkýr 3:0 na body

  4. -71,5 kg, K-1, 3x3 min
    Tigran Movsisyan (Česká republika) vs Ayevan DannenBerg (Holandsko)
    Víťaz: Tigran Movsisyan 3:0 na body

  5. -81 kg, K-1, 3x3 min
    Marcel Jáger (Slovensko) vs Lukáš Wolf (Česká republika)
    Víťaz: Marcel Jáger 3:0 na body po extra kole

  6. -72,5 kg, K-1, 3x3 min
    Zdeněk Pernica (Česká republika) vs Marko Benzon (Chorvátsko)
    Víťaz: Marko Benzon 3:0 na body

  7. -86 kg, K-1, 3x3 min
    Miroslav Cingel (Slovensko) vs Patrik Kolbe (Nemecko)
    Víťaz: Miroslav Cingel 3:0 na body

  8. +95 kg, K-1 rules, World title Fight KING´s of the RING
    Ondřej Hutník (Česká republika) vs Stefan Leko (Nemecko)
    Víťaz: Ondřej Hutník TKO v 2. kole

  9. -72kg, K-1, 3×3 min
    Vladimír Konský (Slovensko) vs Rachid Belani (Maroko)
    Víťaz: Vladimír Konský 3:0 na body

  10. -93 kg, K-1, 3x3 min
    Petr Kalenda (Česká republika) vs Jamil Meeuwsen (Holandsko)
    Víťaz: Petr Kalenda KO v 1. kole

  11. +95 kg, K-1 rules, World title Fight KING´s of the RING
    Tomáš Hron (Česká republika) vs Sebastian Ciobanu (Rumunsko)
    Víťaz: Tomáš Hron 3:0 na body