Majstrovstvá sveta W5 2014 - výsledky

banner1 600

Výsledky prvého dňa Majstrovstiev sveta W5. Zajtra doplníme zvyšok.

Sobota 29.11. 2014

Rating fight, - 71 kg, 3x3 min
Tomáš Drábik (Slovensko) vs Adil "Warrior" Osmani (Rakúsko)
Víťaz: Adil "Warrior" Osmani

Rating fight, - 83 kg, 3x3 min
Ivo Zedníček (Česká republika) vs Miran "Slovenian Rocky" Fabjan (Slovinsko)
Víťaz: Miran "Slovenian Rocky" Fabjan 

Rezervný zápas turnaja do 60kg
- 60 kg, 3x3 min
Bavetta Calogero (Taliansko) vs Michal Krolik (Poľsko)
Víťaz: Michal Krolik 

Rezervný zápas turnaja do 66kg
- 66 kg, 3x3 min
Pawel Nowakowski (Poľsko) vs Sascha Jovanovic (Rakúsko)
Víťaz: Sascha Jovanovic 

1. semifinále turnaja do 60kg
- 60 kg, 3x3 min
Sergio Wielzen (Holandsko) vs Kittipong "Guy choon" Pongthong (Thajsko)
Víťaz: Sergio Wielzen na body po extra kole

2. semifinále turnaja do 60kg
- 60 kg, 3x3 min
Vitalij Lisnyak (Ukrajina) vs Vadim Chasovskikh (Rusko)
Víťaz: Vitalij Lisnyak KO

1. semifinále turnaja do 66kg
- 66 kg, 3x3 min
Yury Zhukovsky (Bielorusko) vs Dmitry Grafov (Rusko)
Víťaz: Dmitry Grafov KO v 2. kole

2. semifinále turnaja do 66kg
- 66 kg, 3x3 min
Dmitry Varec (Bielorusko) vs Thongchai Kiatprapat (Thajsko)
Víťaz: Dmitry Varec 

Superfight, -84 kg, 3x3 min
Marcel "Headhunter" Jáger (Slovensko) vs Samet Keser (Turecko)
Víťaz: Samet Keser

Superfight, - 56 kg, 3x3 min
Anastasia Yankova (Rusko) vs Daniela Graf (Nemecko)
Víťaz: Anastasia Yankova 

Superfight, - 71 kg, 3x3 min
Jan "Panda" Mazur (Slovensko) vs Enriko "Gudan" Gogokhia (Rusko)
Víťaz: Enriko "Gudan" Gogokhia 3:0 na body

Zápas o medzinárodný titul W5 vo váhe do 67 kg
- 67 kg, 5x3 min
Maxim "Dobermann" Shalnev (Rusko) vs Rudolf "Ronin" Ďurica (Slovensko)
Víťaz: Rudolf "Ronin" Ďurica 3:0 na body

Finále turnaja do 60kg
- 60 kg, 3x3 min
Sergio Wielzen (Holandsko) vs Vitalij Lisnyak (Ukrajina)
Víťaz: Sergio Wielzen 

Finále turnaja do 66 kg
- 66 kg, 3x3 min
Dmitry Grafov (Rusko) vs Dmitry Varec (Bielorusko)
Víťaz: Dmitry Varec

Nedeľa 30.11. 2014

Rating fight,- 95 kg, 3x3 min 
Ivan Bartek (Slovensko) vs Oleg Primachev (Ukrajina)
Víťaz: Oleg Primachev

Rezervný zápas turnaja do 71 kg
- 71 kg, 3x3 min
Vladimír Konský (Slovensko) vs Sebastian "El Loco" Mendez (Nemecko)
Víťaz: Vladimír Konský

Rating fight,- 63,5 kg, 3x3 min
Miroslav Pittner (Slovensko) vs Alexander "Tiger" Kotov (Rusko)
Víťaz: Alexander "Tiger" Kotov

Superfight, - 63,5 kg 3x3 min 
Ján Szajko (Slovensko) 
vs Vlad Tuinov (Rusko)
Víťaz:  Vlad Tuinov

1. semifinále turnaja do 56 kg
- 56 kg, 3x3 min 
Lucia "Pretty Beast" Krajčovič (Slovensko) vs Julia Berezikova (Rusko)
Víťaz: Julia Berezikova

2. semifinále turnaja do 56 kg
- 56 kg, 3x3 min
Ilona Wijmans (Holandsko) vs Veronika Petríková (Slovensko)
Víťaz: Ilona Wijmans

1. semifinále turnaja do 71 kg
- 71 kg, 3x3 min
Dzhabar "Gengis Khan" Askerov  (Rusko) vs Alexander "GoodBoy" Cosmo (Brazília)
Víťaz: Alexander "GoodBoy" Cosmo 3:0 na body

2. semifinále turnaja do 71 kg
- 71 kg, 3x3 min
Shemsi Beqiri (Švajčiarsko) vs Alexander Surzhko (Rusko)
Víťaz: Shemsi Beqiri
Beqiri
sa v zápase zranil a do finále postupuje Surzhko.

Superfight, - 95 kg, 3x3 min
Ondřej "Spejbl" Hutník (Česká republika) vs Michail "Volzhanin" Tuyterev (Rusko)
Víťaz: Ondřej "Spejbl" Hutník

Superfight, - 71 kg, 3x3 min
Roman "Thunder" Mailov (Ukrajina) vs Foad "The Pitbull" Sadeghi (Rakúsko)
Víťaz:Foad "The Pitbull" Sadeghi na body po extra kole

Finále turnaja do 56 kg
- 56 kg, 3x3 min
Julia Berezikova (Rusko) vs Ilona Wijmans (Holandsko)
Víťaz: Julia Berezikova na body

Finále turnaja do 71 kg
- 71 kg, 3x3 min
Alexander "GoodBoy" Cosmo (Brazília) vs Alexander Surzhko (Rusko)
Víťaz: Alexander "GoodBoy" Cosmo

Zápas o svetový titul W5 vo váhe do 77 kg
- 77 kg, 5x3 min
Darryl "Master KO" Sichtman (Holandsko) vs Vladimír "Dracula" Moravčík (Slovensko)
Víťaz: Darryl "Master KO" Sichtman na body