pon12172018

Posledná zmenaštv, 07 sep 2017 8pm

Hron, Spejbl, Píno a Kohout v príprave na posledné zápasy roka.

 vos1

Štyria bojovníci z Čiech a Moravy boli ladiť formu pred svojimi poslednými tohtoročnými zápasmi v amsterdamskom Vos Gyme. Pod vedením Ivana Hyppolyta si zatrénovali s Hesdy Gergesom, Danielom Ghitom, alebo Remym Bonjaskym.

ffc10

Voľno bude mať najskôr Tomáš Hron, ktorého čaká zápas už tento piatok, 13. decembra. V Macedónskom Skopje bude bojovať na turnaji Final Fight Championship proti chorvátovi Igorovi Mihaljevičovi. Igor je sparring Mirka "Cro Cop" Filipoviča a zápasil už aj s Danielom Ghitom, alebo Tyronom Spongom. Na turnaji budú bojovať aj Ricco Rodriguez, Rustemi Kreshnik, Mladen Brestovac, alebo Kirk Krouba, ktorého sme videli na jar v Žiline.

O týždeň neskôr, v piatok, 20. decembra sa v Plzni koná turnaj Souboj Titánů. Ťahákom je hlavne osmičková pyramída do 91kg, v ktorej bude bojovať Petr "Píno" Ondruš. Jeho súpermi budú Jakub Klauda, Jiří Havránek a Petr Kareš z Českej Republiky a Toni Čatipovič z Chorvátska, Jaroslaw Zawodni z Poľska, Henry Bannert z Rakúska a Thomas Alizier z Francúzska. 

Na rovnakom turnaji bude bojovať aj Matouš Kohout, ktorého môžu Slovenskí diváci poznať z tohtoročného turnaja Youngblood WMC z trinástej Profiligy. Kohoutov súper v Plzni bude Petr Matějka.

Najväčší zápas z tejto štvorice čaká Ondřeja "Spejbla" Hutníka, ktorý deň po Plzni, teda 21. decembra, bude bojovať o titul Superkombat proti Andreiovi Stoicovi. Šancu bojovať o titul získal výhrou nad Massinissom Hamailim, na začiatku novembra.

Spomínané tri hviezdy, ktoré s nimi trénovali sa vo Vos Gyme neocitli náhodou. Všetci traja sa pripravujú na zápasy v pripravovanom trinástom Glory, ktoré sa bude konať v rovnaký deň, ako turnaj Superkombat, teda 21. decembra, v Tokyu. Remy sa po tretí krát stretne s Andersonom "Braddockom" Silvom, ktorého už dva krát porazil - rovnako ako Tomáš Hron.
Hesdy Gerges si zmeria sily s Evertonom Teixeirom, "karaťákom", ktorý nejaký čas zápasil aj v K-1 a Daniel Ghita preverí Errola Zimmermana.