sob12152018

Posledná zmenaštv, 07 sep 2017 8pm

Vladimír Idrányi vo finále turnaja Tatneft Cup 2013!

idranyi 320x220Tento víkend čaká prievidzského kickboxera jeden z tých ťažkých a dôležitých zápasov, bude bojovať o celkové víťazstvo v tohtoročnom turnaji Tatneft Cup vo váhe do 80kg! V sobotu, 12. októbra mu budeme držať palce.

Vlado bojoval v Tatneft Cupe aj v rokoch 2010 a 2011, oba razy to dotiahol do štvrťfinále. Po ročnej pauze sa vrátil a posunul sa až do záverečného turnaja. Z cesty mu museli uhnúť Leonardo TamHicham El Gaoui z Holandska a Sergej Papuša, kvalitný ukrajinský bojovník, ktorého preveril aj Miro Cingel na jednom z Hanuman Cupov.

Idrányiho súper je ďalší Holanďan, Marinus Schouten, ktorý v ceste do finále porazil Ekasita Aramsiho z Thajska, Yordana Yankova z Bulharska a Bielorusa Stanislava Zanievskeho.

Podľa Holanďanových zápasov, ktoré som videl, by som svoje prachy kľudne vsadil na Vlada - je presnejší, tvrdší, lepšie kombinuje a má viac skúseností. Môj favorit je teda Idrányi, pevne dúfam, že je skvele pripravený, dostane zo seba to najlepšie a vyhrá. Držím palce!

Tatneft Cup sa bojuje v troch váhových kategóriách - finalistov turnaja do 80kg poznáme, vo váhe do 70kg uvidíme dvoch Rusov, Maxima Smirnova a Vjačeslava Borševa a vo váhe nad 80kg ďalšieho Rusa, Michaila Tutereva, ktorého súperom bude Nemec, Vladimir Totkasinov.

Určite nás poteší, že v superfajte sa predstaví kvalitná ťažká váha z Českej republiky, Roman Klejbl, ktorý vyskúša v akej forme je známe turecké tornádo, Ali Cenik.

Veľmi dobre vyzerá aj ďalší superfajt medzi Marcom Piquém a Darrylom Sichtmanom. Títo dvaja Holanďania sa v Kazani môžu porozprávať, ako to je zápasiť s Vladom Moravčíkom, pretože obaja proti nemu tento rok v ringu stáli, pričom len Sichtman zo zápasu vyšiel ako víťaz.

Pokiaľ budete v sobotu poobede chcieť vidieť dobré zápasy, oplatí sa navšíviť túto adresu, kde sa bude celé gala vysielať v priamom prenose od 16:00 nášho času!

Tatneft Cup 2013 final 600