sob12152018

Posledná zmenaštv, 07 sep 2017 8pm

Glory 2 naživo na VOYO.sk

Glory 2Momentálne najväčšia kickboxová organizácia pripravila na 6. októbra ďalší turnaj, v ktorom sa opäť predstaví aj legenda tohto športu, trojnásobný šampión K-1, Remy Bonjasky. Vy môžete byť vďaka priamemu prenosu na  VOYO.sk pri tom

 

Remy bol od augusta 2010 v "dôchodku", kvôli zraneniu a operácii oka sa rozhodol svoju úspešnú kariéru ukončiť. Lenže, ako sme si už zvykli, kariéra sa v bojových športoch často ukončuje na viac krát. Návratu určite prispel aj súbor medzi oživenou K-1 a silnejúcou Glory, ktorí začali preťahovať na svoju stranu nielen mladé talenty, hlavne známe hviezdy, ktoré zase nalákajú divákov. O Remyho sa zaujímali obe organizácie, no Glory bola od začiatku jasnejšia voľba. Zlé jazyky tvrdia, že sa snaží za každú cenu vyhnúť Badrovi. Nám to môže byť ale jedno, nás zaujímajú naskočené kolená a parádne kopy. Na rozkopanie dostal priemerného Andersona "Braddocka" Silvu.

Zápasiť bude aj Gokhan Saki, ktorý takto pred rokom ohlásil odchod do profiboxu, ale už ho to prešlo a v ringu stál už v máji na prvom veľkom turnaji Glory. Tentoraz bude jeho súper Mourad Bouzidi.
V ďalších zápasoch uvidíme napríklad Nieky Holzkena, Murata Direkciho, alebo Danyho Ilungu.

 

Glory 2 fightcard

My môžeme tento turnaj sledovať naživo, vo vysokom rozlíšení, vďaka VOYO.sk. Prenos je prístupný pre predplatiteľov tejto služby, ale nezabudnite, že sa môžete zadarmo zaregistrovať a získate prístup na 7 dní na skúšku. Priamy prenos začne o 19:00.