sob01192019

Posledná zmenaštv, 07 sep 2017 8pm

Glory kúpilo It's Showtime!

GloryObrovská správa sa objavila na serveroch práve v deň konania turnaja It's Showtime 57/58 v Bruseli. Glory kúpilo It's Showtime! Svetová kickboxerská špička bude opäť bojovať pod jednou značkou!

Posledné dni sme boli v očakávaní nejakého veľkého vyhlásenia, niektoré MMA servery túto správu vypustili už skôr, ale čakali sme na oficiálne ohlásenie zo strany Glory a It's Showtime. Dnes sa koná turnaj It's Showtime, na ktorom by mal Peter Aerts odboxovať svoj poslený zápas proti Tyronovi Spongovi, takže to bolo dobré miesto pre ohlásenie tejto novinky. Už teda nikomu nie je podozrivé, prečo je ring na tomto turnaji olepený logom Glory :)

Podľa vyhlásenia Glory Sports Intrernational, v blízkej budúcnosti ohlásia novú sériu eventov a plán turnajov na zvyšok tohto a celý rok 2013. Zatiaľ môžeme len špekulovať, akým smerom sa budú tieto turnaje uberať a hlavne, čo bude s reštartovanou K-1? Bojovníci It's Showtime, na ktorých bola K-1 postavená sú teraz zazmluvnení u Glory a tí neradi požičiavajú fajterov niekam inam.

Mne osobne je celkom jedno, pod akou značkou sa budú tieto turnaje bojovať, chcem vidieť dobré zápasy.