sob12152018

Posledná zmenaštv, 07 sep 2017 8pm

It's Showtime na prahu "megadohody"

It's Showtime je momentálne na vzostupe - tento rok už organizovala 6 turnajov, chystá ďalšie v Európe a dokonca aj v Japonsku. A okrem toho oznámila, že oznámi niečo veľké...

14. júna vypustili do sveta správu, že sú "na prahu podpisu najväčšej zmluvy, čo sa financií týka, vo svete kickboxu". It's Showtime a (zatiaľ neznáma) Švajčiarska finančná spoločnosť "prepíšu históriu svetového kickboxu".

Plno marketingových kecov a žiadna rozumná informácia, že? Zatiaľ je známe len to, že nová spoločnosť nebude mať sídlo v Holandsku. A že to celé oznámia na tlačovke. Momentálne pripravujú stratégiu, ktorú má nová spoločnosť naplniť.

It's Showtime sa, bezpochyby, stáva najväčšou organizáciou vo svete standup bojových športov. Súboj medzi doterajšou jednotkou, K-1, a touto holandskou organizáciou sa očakával odkedy prestali spolupracovať, ale Japonci pre finančné problémy vypratali priestor a zaliezli pod zem.
It's Showtime sa chytila šance a bez solídnej konkurencie dobýja svet kickboxu. Ako som už písal, tento rok organizovali 6 akcií (pozri si výsledky z posledných štyroch) v Európe, kde nás ešte minimálne dve parádne čakajú. Takisto majú na tento rok naplánovaných 6 spoluakcií v Japonsku, kde na budúci rok začnú organizovať vlastné turnaje. Hovorí sa o expanzii do Severnej Ameriky... Celý tento cirkus stojí nemalé peniaze a zdá sa, že It's Showtime k nim má blízko.
Inak k tej K-1. Simon Rutz v niektorom z jeho posledných rozhovorov spomenul, že v čase keď spolupracoval s K-1 im radil čo a ako robiť, akurát Japonci si jeho rady nebrali k srdcu a robili veci po svojom. Kto ako dopadol je viac-menej jasné. K-1 má veľké problémy a It's Showtime raketovo stúpa ku hviezdam. Kto chce kam...

Nuž, nám ostáva len tešiť sa na tlačovku, kde sa dozvieme podrobnosti o tej veľkej dohode. Dovtedy si pozrieme napríklad zápas Badra Hariho s Danielom Ghitom, turnaj do 70kg s Petrosyanom, Souwerom, Kišenkom a ďalšími v Belgicku.