sob01192019

Posledná zmenaštv, 07 sep 2017 8pm

SuperKombat = Local Kombat + WAKO

Rumunská promočná spoločnosť, ktorá mala na starosti eventy Local Kombat sa spojila s organizáciou WAKO a pod hlavičkou SuperKombat začali organizovať zaujímavé turnaje s pravidlami K-1. Prvý event sa konal 18.3. v Rumunskej Valcee.

Turnaja by sa malo zúčastniť 8 národných tímov - Taliansko, Francúzsko, Grécko, Srbsko, Maďarsko, Bosna, Rusko a Rumunsko. Každý tím privedie 5 zápasníkov, každý v jednej váhovej kategórii - do 60kg, do 66,8 kg, do 75kg, do 81,4kg a do 94,1kg. Zápasí sa podľa pravidiel K-1 na 3x3 minúty s jedným extra kolom.
Turnajov by malo byť 7, na každom turnaji sa uskutočnia medzinárodné súboje vrámci GP, vždy proti sebe bojujú dva národné tímy. Okrem toho by mali byť na programe jeden až dva WAKO titulové zápasy a 3-4 iné superfajty. Organizátor posledného turnaja má prisľúbených 50 tisíc EUR,ktoré sa rozdelia medzi prvý a druhý tím (30 a 20 tisíc). Poradie tímov sa určí jednoducho podľa súčtu výhier.
Poznáme cieľovú výhru, organizátori oznámili aj odmeny za zápasy - bojovníci v turnaji dostanú za každý zápas 1000 Eur, tréneri, ktorí môžu byť maximálne dvaja, po 500 Eur.

Prvý turnaj sa konal teda v Rumunsku a proti sebe sa postavili domáci bojovníci a borci z Talianska. Okrem toho sa bojovali 4 superfajty v ťažkej váhe a jeden titulový zápas WAKO vo váhe do 71,8kg. Výsledky sú až na poslednej záložke, budú nasledovať videá, tak nechcem spoilovať.