pon12172018

Posledná zmenaštv, 07 sep 2017 8pm

It's Showtime Praha

Rok 2010 nám začal a fanúšikovia bojových športov v Čechách a na Slovensku sa majú na čo tešiť. Do leta máme možnosť navštíviť minimálne tri kvalitné turnaje, ktoré si na našom webe bližšie predstavíme. Začneme turnajom It's Showtime, ktorý sa bude konať 13. februára v O2 aréne v Prahe.


It's Showtime do Čiech zavítala už dva krát, oba razy to bol turnaj It's Showtime Trophy do 75kg. Tentoraz uvidíme klasický galavečer, aký táto spoločnosť organizuje po celej Európe, naposledy v novembri, doma v Holandsku. Pod manežmentom tejto spoločnosti momentálne štartuje skoro celá európska špička a my sme radi, že zmluvu majú aj dvaja Českí bojovníci, Ondřej Hutník a Tomáš Hron. Tí samozrejme nebudú v ringu chýbať.

 

Štartovka je mimoriadne zaujímavá a aj keď vypadol jeden z ťahákov, Jiří Žák, stále sa bude na čo pozerať.

Ako som spomínal, z domácich borcov budú bojovať Ondřej "Spejbl" Hutník a Tomáš Hron. Spejbl bude bojovať s, mne neznámym Hakanom Aksoyom a Tomáš Hron, ktorý podpísal zmluvu s It's Showtime minulý rok, s gréckym bojovníkom Antonisom Tzorosom. Zraneného Žáka nahradí slovenský bombardér Tomáš Šenkýr, ktorého súper bude Artiom Vachitov.

V ďalších zápasoch uvidíme stále dobrého Gaga Draga, proti ktorému nastúpi japonec Yataro Yamauchi. Takisto sa do európskeho ringu vracia aj Pajunsuk, ktorý sa vraj doma v Thajsku venoval klasickému boxu. Pajunsuk je skvelý bojovník, na svojom konte má vyše 200 zápasov a bol dokonca aj šampión Lumpini. Jeho súperom bude kórejský MMA bojovník Chan Sung Jung, ktorý sa na tento zápas pripravuje s kórejskou hviezdou K-1 MAX Chi Bin Limom.

Minulý rok podpísali zmluvu s It's Showtime aj Adnan Redzovič a Dževad Poturak z Bosny. V Prahe by mali mať svoje prvé zápasy v novom tíme. Redzovič bude bojovať s Andersonom Silvom, ktorého napríklad porazil Tomáš Hron a Poturak sa stretne s najväčším objavom minulého roka, Rumunom Danielom Ghitom.

Zlatým klincom večera bude súboj o titul It's Showtime v ťažkej váhe medzi Mouratom Bouzidim z Tuniska a Badrom Harim z Maroka. Bouzidi je majster sveta asociácie WFCA a jeho štatistika 62 výhier a 12 prehier je úctyhodná, akurát mam pocit, že na Badra Hariho stačiť nebude. Badr je bezpochyby najväčšia hviezda zo stajne Simona Rutza a vidieť ho zápasiť naživo je určite zážitok.

Turnaj sa bude konať 13. februára v O2 Aréne, začiatok je plánovaný na 19:00. Predpredaj vstupeniek na www.sazkaticket.cz, ceny začínajú na 490 CZK.

Diskusia