str04082020

Posledná zmenaštv, 07 sep 2017 8pm

Rebuy Starts Fight Night

rebuy stars banner

Rebuy Stars v spolupráci s organizáciou WKN pripravili ďalší turnaj bojových športov. Rebuy Stars Fight Night ponúkne zápasy v boxe, K-1, MMA a v nich mená ako Idrányi, Garaj, Konský, alebo Možný.

Oba zápasy v klasickom boxe budú v ťažších váhových kategóriách. Rado Estončin preverí súpera zo Srbska, Jusufa Hajrovica a Michal Reptík si zmeria sily z bojovníkom z Českej republiky, Frantičkom Kynkalom.

MMA zápasy nás čakajú tiež dva. Vo váhe do 77kg sa predstaví Michal "Šaman" Dobiaš z bratislavskej OFA, proti borcovi zo Srbska, Danijelovi Arandjelovicovi. Srb, prezývaný "Boyka" má na Sherdogu štatistiku 0-12, čo dáva papierové šance práve nášmu bojovníkovi.

Druhý zápas otrasie Košicami - vo váhe do 120kg uvidíme domáceho Krištofa Natašku, proti Alexandrovi Cvernovi z ČR. 

Tie najlepšie mená ale uvidíme v zápasoch podľa pravidiel K-1. O titul Slovenského šampióna WKN sa pobijú Samuel Hadzima z popradského Kickboxing Body Gymu a Lukáš Mandinec z Victory Gymu Trenčín. Za domáceho považujeme Hadzimu, ktorý má starší titul WFC, ale pokusy o získanie titulu WKN zatiaľ končili neúspechom. Teraz bude proti nemu stáť húževnatý Mandinec, ktorý mal v máji dva zápasy - jeden prehral, druhý vyhral. Keďže Mandinec má radšej Muay Thai, pravidlá budú vyhovovať viac Hadzimovi.

Chýbať nebude ani Vladimír Idrányi, skúsený bojovník z Prievidze. Je vždy zárukou skvelého zápasu, čomu by mal pomôcť aj jeho súper, Petros Vardakas z Grécka. Silový a explozívny bombardér bude chcieť Vlada zostreliť, ale ten má obrovský prehľad a skvelé kontry, ktorými bude trestať zbesilé útoky Gréka.

Pavel Garaj, po perfektnom výkone z posledného Enfusion Live v Žiline, opäť zmeria sily s bojovníkom z Francúzska. Nebude to síce borec formátu Llodru, ale David Van Branteghem. Francúz je celkom dobrý na ruky, ale to aj Garaj a pokiaľ bude mať formu ako v poslednom zápase, Francúza zmetie z ringu ako smeti.

Bojovať sa bude ešte o jeden titul WKN, tentoraz o medzinárodný. Vlado Konský preverí belgického šampióna, Conana Saelensa. Dovolím si tvrdiť, že tento zápas má len jednu premennú a to je Vladov stav po marcovom zranení z Jordánska. Pokiaľ sa zotavil a je v plnej sile, na Conana by som prachy nevsádzal. Dúfam, že Vlado rolu favorita potvrdí a nastúpi na víťaznú vlnu.

O zápas večera sa postará Tomáš Možný, ktorý si bude chcieť napraviť chuť po prehre v Glory z januára tohto roka. Nemal by to byť problém, pretože proti nemu bude stáť Alan Kapetanovič, bojovník pražského TKBC. Tomáš je skúsenejši bojovník, na konte má viac úspechov a hlavne je na tom technicky aj kondične lepšie. 

1. Box, -91kg, 4x3 min
Radoslav Estončin (Slovensko) vs Jusuf Hajrovič (Srbsko)

2. MMA, -77kg, 3x5 min
Michal "Šaman" Dobiaš (Slovensko) vs Danijel Arandjelovic (Srbsko)

Slovenský titul WKN
3. K-1, -64,4kg, 3x3 min
Samuel Hadzima (Slovensko) vs Lukáš Mandinec (Slovensko)

4. Box, +96kg, 3x3 min
Michal Reptík (Slovensko) vs František Kynkal (Česká republika)

5. K-1, -80kg, 3x3 min
Vladimír Idrányi (Slovensko) vs Petros Vardakas (Grécko)

6. K-1, -75kg, 3x3 min
Pavol Garaj (Slovensko) vs David Van Branteghem (Francúzsko)

Medzinárodný titul WKN
7. K-1, -72,6kg, 3x3 min
Vladimír Konský (Slovensko) vs Conan Saelens (Belgicko)

8. MMA, -120kg, 3x5 min
Krištof "Killer" Nataška (Slovensko) vs Alexandr Cverna (Česká republika)

9. K-1, +96kg, 3x3 min
Tomáš Možný (Slovensko) vs Alen Kapetanovič (Česká republika)

 Všetky organizačné pokyny k akcii nájdete v našom kalendári.