str04082020

Posledná zmenaštv, 07 sep 2017 8pm

W5:Legends in Prague

W5ban

Už túto sobotu sa v našich končinách uskutoční jeden z najväčšich turnajov sezóny a to W5: Legends in Prague! Ako je jasné, celá akcia je pod hlavičkou známej ruskej organizácie W5 v spolupráci s českými promotérmi.

Podujatie sa uskutoční v jednej z najväčších hokejových štadiónov v Európe, O2 aréne. Štartovka pozostáva z 15 zápasov, kde budeme môcť vidieť naozaj to najlepšie, čo predovšetkým česká scéna ponúka proti kvalitným súperom z iných štátov.  
Medzi vrchol večera budú určite patriť zápasy Moravčika, Hutníka a Hrona. Vlado Moravčik sa predstaví v zápase, v ktorom ho bude čakať jeden z najťažších súperov v poslednom období, Ukrajinec Alim Nabiev. Zápas bude vo váhe do 77kg a pôjde sa o Európsky Titul W5! Sám som zvedavý ako tento zápas dopadne. Každopádne držím palce Vladovi!Pre Ondreja „Spejbla“ Hutníka si organizátori pripravili „Karpatskú Smrť“! Pod touto prezývkou bojuje jeden z najvýraznejších rumunských zápasnikov, Catalin Morosanu. Morosanu je typický svojou agresiou, tvrdými hákmi a chuťou ukončiť vždy zápas predčasne. Za to Spejbl vyniká výborným pohybom, prehľadom a tvrdým roundkickom. Zápas sa odohrá vo váhe nad 95kg, takže sa dá očakávať KO. Pre mňa favorit Hutník.

No a v zápase večera sa predstaví česká hviezda, Tomáš Hron proti ďalšej rumunskej Superstar, Andreiovi Stoicovi. Pre mňa favorit Hron, ktorý by mohol Stoicu prevalcovať a ukázať svetu, že naozaj patrí medzi TOP 10 ťažkých váh sveta.

Celú štartovku ešte dopĺňa 4-rková pyramída o Svetový titul W5, v ktorej sa predstaví domáci Matúš Kohout, Berat Aliu, Darryl Sichtman alebo Brazílec Alexandre Cosmo. V domácom šlágri si to proti sebe rozdajú české legendy Jirka Žák a Petr Ondruš. A v superfightoch ešte uvidíme mená ako Peňáz, Kerlehová, Krčmár, Gaňo, Hunanyan, Soukup alebo Rusa Tuinova.
 Štartovka je naozaj nabitá a je možné, že takúto špičku na jednom podujatí tento rok už neuvidíme. Takže určite sa oplatí ísť. Lístky sú stále v predaji v sieti Ticketportal. Celý galavečer začina o 18:00.
Pre tých, ktorý by si chceli vychutnať galavečer z pohodlia domova je tu možnosť v podobe LIVE Streamu na stránke https://w5kick.tv/broadcasts/12 .

Komplet štartovka:

* Ľuboša Šudu skrz zranenie nahradí Ibrahim „Mr.Cool“ El Bouni z Maroka