uto01212020

Posledná zmenaštv, 07 sep 2017 8pm

W5 European League, Zvolen

w5-european-league-zvolen-banner

Po prázdninách sa opäť rozbieha zápasový kolotoč. Po prestávke pokračuje aj W5 European League turnajom vo Zvolene. 

Predchádzajúce dva turnaje mali naozaj kvalitnú štartovku, hlavne ten v Prievidzi. Tento nebude výnimkou. Uvidíme známe tváre z minulých kôl a k nim sa pridajú veteráni zo Zvolena a Banskej Bystrice.

V úvodných zápasoch uvidíme Borisa Kušpala, Milana Kováča a Tomiho Činčíka proti súperom zo zahraničia.

Teším sa, že sa po dhlšej pauze opäť v ringu ukáže Marcel Jáger, proti ktorému si premiéru vo W5 odbúcha Boban Krusic z Čiernej Hory.

Vlado Konský si pinkne rematch s Nikolom Cimesom zo Srbska. Prvý zápas sa konal na Youngbloode v Banskej Bystrici takmer pred dvoma rokmi, kde Vlado mladého Cimesu prešiel ako tank. Čakám rovnaký výsledok.

Radovan Kulla v Prievidzi vyhral, vo Zvolene bude chcieť tiež. Jeho súperom bude Fred Sikking z Holandska, ktorý si už buchol aj v Superkombate, alebo v Glory. Prehral v oboch.

Zujímavý bude určite zápas Darryla Sichtmana, ktorý v Prievidzi prehral s Vladom Idrányim v nadupadnom zápase. Teraz bude mať za súpera Jasmina Bajroviča, ktorý v Záhrebe porazil KO v 2. kole Jakuba Gazdíka.

Bojovať mal aj Lukáš Horák, na ktorého som sa celkom tešil, ale žiaľ pre zranenie nemôže nastúpiť. Nahradí ho Frank Munoz.

V poslednom zápase večera sa predstaví zvolenčan, Michal "Diviak" Tomko, ktorého preverí Karim Mabrouk z Egypta. Mabrouka porazil pred časom Marcel Jáger na turnaji W5 v Piešťanoch. Karim určite spravil kus práce a zlepšil sa, ale akosi neverím, že by mal na "Diviaka".

w5-european-league-zvolen-fightcard