sob01192019

Posledná zmenaštv, 07 sep 2017 8pm

Gala Night Thaiboxing 2015 - Kickboxing Talents

banner 600

Jar znamená v našom športe hlavne veľký turnaj v Žiline. Vlani sme videli úspešnú slovenskú premiéru Enfusion Live, tento rok sa chystá repete. Robo Kajánek a spol. pre nás pripravili naozaj parádny program. Dnes sa pozrieme na prvú časť štartovky - Kickboxing talents.

 pacas hron 600

Vrcholom prvej časti večera bude určite zápas medzi Tomášom Hronom, ktorý v Žiline nechýbal už niekoľko rokov a skvelým Martinom Pacasom z trenčianskeho Victory Gymu. Prestížny zápas, ktorý preverí "Pacove" kvality. Tomáš je pre neho skvelý súper - má výborné meno, takže výhrou nad ním sa dá veľa získať. Hron nie je špecialista na KO, ale je výborne technicky a fyzicky pripravený, takže Martin nám bude musieť ukázať všetko čo v ňom je, aby tvrdého Brňáka porazil. Určite to nebude nuda, ale bitka až do konca.

 gano meszaros 600

Skvelý zápas si sľubujem aj od duelu Martina Gaňa z KTSO Praha so Štefanom Meszárošom z nitrianskeho Scorpio Fight Clubu. Jedná sa o rezervný zápas turnaja do 70kg, ktorý je náplňou hlavného programu Enfusion Live.

senkyr gorlov 600

Nesmie chýbať ani domáca hviezda Tomáš Šenkýr, ktorý je po zranení, snáď, v poriadku. Preverí ho totiž skvelý Litovec, Artur Gorlov. Ten zatiaľ odchádzal z ringu neporazený, v Žiline by to mohol zažiť po prvý krát. Šeňo to bude mať ťažké, ale dúfam, že 9-mesačná pauza ho znova nabudila a víazná šnúra bude trvať ďalej.

garaj gazdik 600

Parádu by sme mali vidieť aj v zápase Pavla Garaja s Jakubom GazdíkomGaraj mal zápasiť už na minulých ročníkoch Gala Night, ale vždy do toho niečo prišlo. Teraz to už je na 100% a hneď v zápase s kvalitným Gazdíkom. Bojovať sa bude podľa pravidiel Enfusion, takže Gazdík má veľkú šancu v strhoch. 

Úplný úvod galavečera bude patriť boxu a domácemu Patrikovi Glézlovi, ktorý sa v ringu stretne s borcom z ČR, Martinom PodluckýmPaťo má v boxe už vyše 20 výhier a dokonca aj titul Majstra Slovenska. Podlucký trénuje v KTSO Praha, a je Majstrom ČR v K-1 z roku 2011. Paťo robí dobré zápasy, tento bude na rozjazd viac ako dobrý.

Dobré zápasy sľubujú aj duely Šubjak vs ŠmídHelbich vs Kluska, alebo Kušmirek vs Skovajsa.

Musím priznať, že niektoré zo zápasov prvej časti tohtoročného Gala Night by zdobili hlavný program akéhokoľvek turnaja u nás. Ten hlavný program v Žiline bude ešte nabitejší. O tom už za pár dní.