sob01192019

Posledná zmenaštv, 07 sep 2017 8pm

Gala Night Thaiboxing 2014 - prvé správy

gnt2014

V apríli nás v Žiline čaká už tradičná Gala Night Thaiboxing, tentoraz v spolupráci s organizáciou ENFUSION LIVE! Opäť uvidíme špičkových bojovníkov zo Slovenska aj od našich západných susedov, z Českej republiky.

Do programu Gala Night bude vložených 6 zápasov ENFUSION LIVE, ktoré sa budú vysielať naživo do desiatok krajín sveta.

Ale najprv o Gala Night, kde uvidíme bojovníkov z usporiadateľského Diamond Gymu, Patrika Remiša, Jána Radenu a Milana Paleša. Skvelým bude určite aj súboj Vladimíra Idrányiho s Dimitrijom Šakutom, čo by mohol byť jeden z vrcholov večera. Otázny je štart Vlada Moravčíka, ktorý je čerstvo zranený. Súperom by mu mal byť Miles Simson.
Posledné dva zápasy večera obstarajú Tomáš Hron a Tomi "KID" Kovács, súperov zatiaľ známych nemajú.

V hlavnej časti programu, teda v ENFUSION LIVE, uvidíme štvorkovú pyramídu o svetový titul tejto organizácie vo váhe do 85kg. Favoriti sú Jiří Žák a Miro Cingel, ktorí by sa mali stretnúť vo finále. Turnaj doplnia tri superfajty, v ktorých sa predstavia Lucia Krajčovič, Tomáš Šenkýr a Ondřej "Spejbl" Hutník.

Čaká nás kvalitné gala s parádnymi zápasmi, na ktoré sa bližšie pozrieme trochu neskôr. Zatiaľ pár organizačných drobností: Gala sa bude konať 26. apríla v žilinskej DOXXbet aréne o 18:00. Vstupenky sú už v predpredaji za 15€ v sieti Ticketportal