uto12112018

Posledná zmenaštv, 07 sep 2017 8pm

Idrányi a Krčmář úspešní v osemfinále Tatneft Cupu 2013

Tatneft CupVčera sa v ruskej Kazani bojovalo tretie osemfinále turnaja Tatneft Cup 2013 a naši zástupcovia v tomto ročníku uspeli.

Turnaj Tatneft Cup má zaujímavé pravidlo - zvíťaziť je možné buď pred limitom klasickým KO, alebo po troch kolách na body pokiaľ bojovník dostane súpera do počítania. Pokiaľ sa nič z toho nestane, bojuje sa štvrté kolo, ktoré sa už normálne boduje. Turnaj sa bojuje od roku 2008 vyraďovacím systémom, ale každý bojovník má len jeden zápas za večer. Víťazom turnaja sa stali napríklad Dzhabar Askerov, Aswin Balrak, alebo Alexander Stetsurenko.

Včera vo váhe do 70kg vyhral po štyroch kolách Michal Krčmář nad Mikom Tahitu z Holandska a Vladimír Idrányi po troch kolách nad Leonardom Tamom tiež z Holandska. V tomto ročníku postúpili ďalej aj nám známi bojovníci Samo Petje, Stanislav Zanievskij, alebo Cheick Sidibé.

Slovensko na tomto turnaji reprezentovali okrem Vlada Idrányiho aj Marcel Jáger, Lukáš Horák a Vlado Konský, Českú republiku napríklad Pavel "Hakim" Majer, alebo Luboš Raušer.

Vladimír Idrányi vs Leonardo Tam, Tatneft Cup, 31.1.2013

Vladimír Idrányi vs Leonardo Tam, Tatneft Cup, 31.1.2013, foto Iľnar Tuchbatov

Celá fotogaléria na www.tatar-inform.ru