uto10232018

Posledná zmenaštv, 07 sep 2017 8pm

Souwer vs Sato v Shootboxingu

23.4.2011 sa konalo ďalšie gala Shootboxingu, tentoraz s názvom "For Japan". Je to ďalšie z charitatívnych podujatí, ktoré majú pomôcť obetiam veľkého nešťastia, ktoré sa pred pár týždňami v Japonsku stalo. Akcia takého rozmeru si pýta najväčšie hviezdy tejto organizácie, preto do ringu nastúpili Andy Souwer, aj ženská šampiónka RENA.

Andy si v zápase večera poradil s japonským borcom Yoshihirom Satom 3:0 na body a dokázal, že v pravidlách tejto organizácie je viac doma. Souwer po zápase zožal potlesk aj za oznámenie, že všetky peniaze, ktoré získa za predaj tovaru na tejto akcii pôjdu na pomoc obetiam katastrofy.

Photobucket

Photobucket


Väčšie prekvapenie sa konalo ale priniesli do ringu ženy. Ešte pred konaním akcie odstúpila Renina súperka Sun Young Kim, ktorá odmietla pricestovať do Japonska kôli riziku ožiarenia z radiácie. Keďže Rena bola jedným z ťahákov večera, na poslednú chvíľu sa podarilo dohodnúť aspoň trojminútovú exhibíciu so skvelou thaiboxerkou Erikou Kamimurou, ktorá vo svojich 18 rokoch už vlastní tituly WPMF a WMC. Erika prekvapivo poslala Renu k zemi tvrdým hákom a šokovala divákov aj organizátorov. Tí oznámili, že tieto dve sa v ringu stretnú v naozajstnom zápase.

Photobucket

Photobucket

Viac foto na v tejto galérii.