Majstrovstvá sveta W5 2014 - štartovka

banner1 600

Kompletná štartovka Majstrovstiev sveta W5.

Sobota 29.11. 2014

Rating fight, - 71 kg, 3x3 min
Tomáš Drábik (Slovensko) vs Adil "Warrior" Osmani (Rakúsko)

Rating fight, - 83 kg, 3x3 min
Ivo Zedníček (Česká republika) vs Miran "Slovenian Rocky" Fabjan (Slovinsko)

Rezervný zápas turnaja do 60kg
- 60 kg, 3x3 min
Bavetta Calogero (Taliansko) vs Michal Krolik (Poľsko)

Rezervný zápas turnaja do 66kg
- 66 kg, 3x3 min
Pawel Nowakowski (Poľsko) vs Sascha Jovanovic (Rakúsko)

1. semifinále turnaja do 60kg
- 60 kg, 3x3 min
Sergio Wielzen (Holandsko) vs Kittipong "Guy choon" Pongthong (Thajsko)

2. semifinále turnaja do 60kg
- 60 kg, 3x3 min
Vitalij Lisnyak (Ukrajina) vs Vadim Chasovskikh (Rusko)

1. semifinále turnaja do 66kg
- 66 kg, 3x3 min
Yury Zhukovsky (Bielorusko) vs Dmitry Grafov (Rusko)

2. semifinále turnaja do 66kg
- 66 kg, 3x3 min
Dmitry Varec (Bielorusko) vs Thongchai Kiatprapat (Thajsko)

Superfight, -84 kg, 3x3 min
Marcel "Headhunter" Jáger (Slovensko) vs Samet Keser (Turecko)

Superfight, - 56 kg, 3x3 min
Anastasia Yankova (Rusko) vs Daniela Graf (Nemecko)

Superfight, - 71 kg, 3x3 min
Jan "Panda" Mazur (Slovensko) vs Enriko "Gudan" Gogokhia (Rusko)

Zápas o medzinárodný titul W5 vo váhe do 67 kg
- 67 kg, 5x3 min
Maxim "Dobermann" Shalnev (Rusko) vs Rudolf "Ronin" Ďurica (Slovensko)

Finále turnaja do 60kg
- 60 kg, 3x3 min
Wielzen/Kittipong vs Lisnyak/Chasovskikh

Finále turnaja do 66 kg
- 66 kg, 3x3 min
Zhukovsky/Grafov vs Varec/Thongchai

Nedeľa 30.11. 2014

Rating fight,- 63,5 kg, 3x3 min
Badr Haloui (Maroko) vs Alexander "Tiger" Kotov (Rusko)

Rating fight,- 95 kg, 3x3 min
Ivan Bartek (Slovensko) vs Oleg Primachev (Ukrajina)

Rezervný zápas turnaja do 56 kg
- 56 kg, 3x3 min
Veronika Petríková (Slovensko) vs Nikol Grúberová (Česká republika)

Rezervný zápas turnaja do 71 kg
- 71 kg, 3x3 min
Vladimír Konský (Slovensko) vs Sebastian "El Loco" Mendez (Nemecko)

Superfight, - 63,5 kg 3x3 min
Ján Szajko (Slovensko) vs Vlad Tuinov (Rusko)

1. semifinále turnaja do 56 kg
- 56 kg, 3x3 min
Lucia "Pretty Beast" Krajčovič (Slovensko) vs Julia Berezikova (Rusko)

2. semifinále turnaja do 56 kg
- 56 kg, 3x3 min
Ilona Wijmans (Holandsko) vs Thanyokorn Sor Thamachak (Thajsko)

1. semifinále turnaja do 71 kg
- 71 kg, 3x3 min
Dzhabar "Gengis Khan" Askerov  (Rusko) vs Alexander "GoodBoy" Cosmo (Brazília)

2. semifinále turnaja do 71 kg
- 71 kg, 3x3 min
Shemsi Beqiri (Švajčiarsko) vs Alexander Surzko (Rusko)

Superfight, - 95 kg, 3x3 min
Ondřej "Spejbl" Hutník (Česká republika) vs Michail "Volzhanin" Tuyterev (Rusko)

Superfight, - 71 kg, 3x3 min
Roman "Thunder" Mailov (Ukrajina) vs Foad "The Pitbull" Sadeghi (Rakúsko)

Finále turnaja do 56 kg
- 56 kg, 3x3 min
Krajčovič/Berezikova vs Wijmans/Thanyokorn

Finále turnaja do 71 kg
- 71 kg, 3x3 min
Askerov/Cosmo vs Beqiri/Surzko

Zápas o svetový titul W5 vo váhe do 77 kg
- 77 kg, 5x3 min
Darryl "Master KO" Sichtman (Holandsko) vs Vladimír "Dracula" Moravčík (Slovensko)