sob01192019

Posledná zmenaštv, 07 sep 2017 8pm

Gala Night Thaiboxing Žilina 2013 - Tomáš Hron vs Kirk Krouba

Gala Night Thaiboxing 2013Druhá a dúfam že aj posledná zmena v hlavnom programe je súper Tomáša Hrona. Sebastian Van Thielen má natiahnutý sval na chrbte, nahradí ho ďalší belgický bojovník, Kirk Krouba.

Krouba je pôvodom z Pobrežia Slonoviny, na konte má 11 zápasov, z toho 10 vyhratých. Viac ako štatistika sú zaujímavé jeho parametre, chlapec vo svojich 26 rokoch meria 198cm a váži okolo 120kg. Jeho pás zdobia dva tituly belgického šampióna BKBMO. Krouba nie je márny borec, zatiaľ nebojoval proti veľkým menám, Tomáš Hron bude asi jeho najťažší súper, ale to znamená, že nemá čo stratiť. Využíva svoje proporcie a na to, aký je vysoký a ťažký sa celkom dobre hýbe. Čo mu chýba na rýchlosti, vyvažuje silou. Prezývka King Kong hovorí za všetko.

Tomáš Hron vs Kirk Krouba

Je možné, že Kroubu veľa ľudí na Slovensku, nepozná, ale to určite neplatí o Tomášovi Hronovi. Borec z Muay Thai Brno totiž u nás za posledné dva roky bojoval najčastejšie a všetky zápasy vyhral. V Žiline ho privítame tretí krát, minulý rok vyhral nad Danielom Samom a predvlani porazil Erhana Deniza. Tomáš má momentálne víťaznú šnúru šiestich zápasov, posledné dve prehry má z leta 2011, kedy ho porazili Ismael Londt a Nathan Corbett. Hron býva dobre technicky a kondične pripravený, jeho zápasy sú vždy veľmi dobré na oko a ozdobou galavečerov. To isté očakávam aj od tohto duelu.

Na záver pár videí, aby si každý mohol spraviť vlastný názor:

 


Kirk Krouba na It's Showtime 56, 13.5.2013


Tomáš Hron vs Daniel Sam, Gala Night Thaiboxing, 31.3.2012


Tomáš Hron vs Dmitry Bezus, Superkombat, 10.11.2012


Tomáš Hron vs Elmin Živčič, Pěsti v Praze, 30.12.2012

Ďalšie informácie k Žilinskej akcii.