sob01192019

Posledná zmenaštv, 07 sep 2017 8pm

Glory 42 Paríž

glory
Už dnes večer sa uskutočni 42. pokračovanie zo série podujatí Glory a tento raz v hlavnom meste Francúzska, Paríži.

Opäť je podujatie rozdelené na dve časti. V prvej časti, tzv GLORY 42 SuperFigh Series sa predstavia zápasníci ako Kongolo, Lidon, Diniz, Kemayo, Grigoria, Salvador alebo Adamchuk.
Medzi najzáujimavejšie zápasy tejto časti určite patrí zápas v 77-čke medzi domácim Lidonom a Kongolom. Pre Lidona je to premiéra v Glory, tak určite sa bude chcieť ukázať pred domácim publikom v čo najlepšom svetle.
Ďalší výborný zápas sa očakáva medzi Salvadorom a Adamchukom. Dylan Salvador naposledy bojoval v 70-tke o titul so Sittichaiom, kde prehral KO. No tento raz sa predstaví vo váhe do 65kg s výborným Ukrajincom Adamchukom.

GLORY 42 SuperFight Series
Welterweight
Yoann Kongolo vs. Yohan Lidon
Heavyweight
Nicolas Wamba vs. Jhonata Diniz
Light Heavyweight
Zinedine Hameur-Lain vs. Freddy Kemayo
Lightweight
Marat Grigorian vs. Antonio Gomez
Featherweight
Dylan Salvador vs. Serhiy Adamchuk
Welterweight
Remy Venol vs. Francois Ambang

Druhá časť obsahuje 4-rkovú pyramídu vo váhe do 70kg a dva zápasy v 77-čke, kde tým posledným bude titulový zápas a odveta medzi Holzkenom a Doumbé.
V pyramíde sa predstaví Glunder proti Larsenovi a Moiseev proti Bayovi. Mojim favoritom je rus Moiseev, ale reálne môže vyhrať túto pyramídu každý z týchto štyroch fighterov.
V Superfighte vo Welterweight proti sebe nastúpia Murthel Groenhart a Harut Grigorian. Harut naposledy porazil nášho Pala Garaja. No tento raz bude proti nemu stáť jeden z najlepších v tejto váhovke, Holanďan Murthel Groenhart. V tomto zápase si víťaza nedovolím tipovať.
Vrcholom celého večera je odveta a titulový zápas v 77-čke medzi domácim Cédricom Doumbé a Niekym Holzkenom. Doumbé je držiteľom svetového opasku WAKO-Pro, aktuálny šampión GLORY a má veľmi neortodoxný a ťažko čitatelný štýl. A s tým mal práve Holzken v prvom zápase problém. Na druhej strane Holzken je žijúca legenda s obrovským KO potenciálom, ale za to s pomalším rozbehom. Očakávam 5-kolovú bitku dvoch odlišných štýlov, kde favorizujem Holzkena ( v prípade, že sa poučil z ich prvého vzájomného zápasu).

GLORY 42
Welterweight World Title
Cédric Doumbé vs. Nieky Holzken
Lightweight Tournament Final
Winner A vs. Winner B
Welterweight
Murthel Groenhart vs. Harut Grigorian
Lightweight Tournament Semifinal B:
Niclas Larsen vs. Massaro Glunder
Lightweight Tournament Semifinal A:
Anatoly Moiseev vs. Christian Baya