pon02172020

Posledná zmenaštv, 07 sep 2017 8pm

Krátke správy

Enriko Kehl podpísal zmluvu s K-1

enriko kehlPo Buakawovi sa K-1 podarilo podpísať zmluvu s ďalším kvalitným bojovníkom, ktorým je Nemec, Enriko Kehl!

Turnaje K-1 v roku 2013

K-1Dnes sa na stránke K-1 Global objavil plán akcií na rok 2013. Okrem už známeho finále, ktoré sa bude konať 15. marca v Záhrebe, by na nás malo čakať ďalších 14 turnajov! Je zaujímavé, že sa táto správa objavila pár dní po oznámení zrušenia turnaja v Ohiu, ktorý sa mal konať tento mesiac.

Finále K-1 bude v Záhrebe!

K-1

Tlačovka k finále K-1 sa bude konať dnes o 11:00 v Bukurešti, ale na chorvátskej stránke fight.hr sa už o pol ôsmej ráno objavil oznam, že finále K-1 sa bude konať 15. marca v Záhrebe. Finálový turnaj ešte nikdy nebol tak blízko.

Kompletná štartovka K-1 Rising 2012 v Madride

K-1 RisingDnes sme sa dozvedeli aj superfajty k finálovej eliminácii K-1 World MAX, tak si len zhrňme celú štartovku.

Zápasy finálovrj eliminácie K-1 World MAX 2012

K-1 World MAX 2012 Final 16K-1 dnes vydala tlačovú správu, v ktorej oznámili zápasy finálovej eliminácie K-1 World MAX pre tento rok. Poznáme teda aj mená chýbajúcivh štyroch bojovníkov.

Badr Hari naspäť v K-1

Badr HariVyzerá to tak, že šepkanda zo včera sa potvrdila a zo zdrojov blízkych Badrovi máme radostnú správu. Badr podpísal zmluvu s K-1! A okrem toho sa mu narodil aj syn :)

Sedem zápasov do finálovej eliminácie K-1 WGP 2011

K-1

Holandský spisovateľ Karel ten Haaf, ktorý napísal nejakú knihu o K-1 a, zdá sa, má nejaké prepojenie na K-1 a ľudí okolo, zverejnil sedem zápasov do finálovej eliminácie tohtoročnej K-1 WGP, ktorá by sa mala konať tento mesiac v Číne. Zápasy vraj získal od Anila Dubara, trénera Daniela Ghitu.

K-1 World MAX Japan 2011 bude

Po šuškande o pripravovanej finálovej eliminácii "veľkej" K-1 sa objavujú správy aj o japonskom turnaji K-1 MAX. Ten by sa mal konať 25. septembra v Osake a zúčastniť by sa mali Albert Kraus, Yuichiro Jienotsu Nagashima, Yuya Yamamoto, Yasuhiro Kido a ďalší.

K-1 World GP 2011, finálová eliminácia v októbri

Zdá sa, že K-1 predsa len bude nejako pokračovať. Po nedávnej správe, že "K-1 je predaná" (čomu sa budeme venovať, až nejaké informácie naozaj budú) sa stále očakáva, čo a bude diať. Zatiaľ nemáme žiadne relevantné informácie, K-1 čuší ako voš pod chrastou, ale niečo presakuje na povrch z iných zdrojov.

K-1 hľadá nové talenty

K-1 Hidden TreasuresObjavujú sa nové správy, že K-1 získalo nejakého seriózneho investora, ktorý by mal pomôcť postaviť túto spoločnosť na nohy. Pred rokom sa hovorilo o Čínskej banke PUJI Capital, ktorá mala priniesť nejaké peniaze. Hovorí sa, že existujú nejakí investori, alebo dokonca kupci, ktorí majú záujem udržať značku nažive a rozšíriť ju ďalej do sveta. Teóriu o "reštarte" K-1 podporuje viac čiastkových informácií, jednou z nich je napríklad veľká plánovaná akcia v Číne, ktorá by sa mala konať niekedy v Októbri.

MASATO Final

Pre návštevníkov fóra K-1fans.com je užívateľ shunsuke celkom známy, hlavne pre vehementné obhajovanie a oslavovanie japonského borca Masata. V novembri minulého roka oznámil, že pracuje na videu, ktoré by malo mapovať Masatovu kariéru v ringu. Očakával, že video bude mať približne 30 minút a dokončí ho niekedy na vianoce. Čas dokončenia aj video samotné sa trocha natiahli, zverejnil ho totiž dnes a má 3 hodiny :)