ned07232017

Posledná zmenauto, 18 júl 2017 9pm

Výsledky

Výsledky Thai Fight YALA

Výsledky z víkendového Thai Fight-u, kde sa tradične predstavili mená ako Seanchai, Sudsakorn, Youssef Boughanen, Saiyok a iní. Z deviatich zápasov až osem skončilo KO!

Saenchai vs Chadd Collins
Víťaz Seanchai na body

Sudsakorn vs Erik Massion
Víťaz Sudsakorn TKO

Youssef Boughanem vs Saber Athari
Víťaz Boughanen KO 

Kazbek Kabulov vs Payak Samui
Víťaz Kabulov KO 

Saiyok Pumpanmuang vs Kyal Lin Aung
Víťaz Saiyok TKO 

Thanunchai Puicharleephate vs Ryan Jakiri
Víťaz Thanunachai KO

PTT Petchrungruang vs Stephen Oppong 
Víťaz PTT KO

Kongsak Sitbunmee vs Vahid Shahbazi 
Víťaz Kongsak KO 

Saensatarn PKSaenchai vs Long Sophy 
Víťaz Saensatarn KO


Video z celého podujatia:

Výsledky Hanuman cup-u 34

Výsledky Hanuman cup-u 34 :

1.-75kg 3x2 min K1
Marek Csolle (Hanuman BA) vs Erik Hobot (Spartans)
víťaz: anulovanie zápasu

2.-63.5 kg 3x2 min thaibox
David Šajben (Hanuman BA) vs Dominik Antl (OFA)
víťaz : Šajben 3:0 na body

3.-76 kg 3x2 min K1
Milan Ulman (Hanuman BA) vs Martin Untenberger (Nemecko)
víťaz: Ulman 2:1 na body po extra kole

4.-67 kg 3x2 min thaibox
Daniel Jurkovič (Slovensko) vs Adi Suteu (Nemecko)
víťaz: Jurkovič 3 kolo KO

5.-60 kg 3x2 min thaibox
Martin Novák (Slovensko) vs Mortesa Feyzi (Nemecko)
víťaz: Novák 2:1 na body

6.-100 kg 3x2 min K1
Jakub Bartoš (Hanuman BA) vs David Paštinský (Kings gym)
víťaz: Bartoš 3:0 na body

7.-71 kg 3x2 min K1
David Zámečník (Slovensko) vs Malsor Tajfai (Nemecko)
víťaz: Zámečník 3 kolo KO

8.-60 kg 3x3 min zápas o majstra SVK WKU
Lucia Szabová (Hanuman BA) vs Viktória Lipianská (Spartans)
víťaz: Szabová 2 kolo RSC

9.71 kg 3x3 min K1
Michal Peczár (Slovensko) vs Ismet Minatz (Nemecko)
víťaz: Minatz 2:0 na body

10.-56 kg 3x3 min thaibox
Lucia Krajčovič (Slovensko) vs Meryem Uslu (Nemecko)
víťaz: Krajčovič 1 kolo RSC

11.-71 kg 3x3 min thaibox
Kevin Mihalík (Slovensko) vs Giorgi Bazanov (Nemecko)
víťaz: Mihalík 3:0 na body

12.-90 kg 3x3 min K1
Michal Baláž (Slovensko) vs Patrick Berger (Nemecko)
víťaz: Baláž 2 kolo KO

13.-79 kg 3x3 min zápas o majstra SVK WKU
Juraj Tutura (Hanuman BA) vs Jakub Benko (Spartans)
víťaz: Benko 3 kolo KO

14.-67 kg 5x3 min thaibox
Marco Novák (Slovensko) vs Kevin Burmester (Nemecko)
víťaz: 3 kolo RSC Novák

Hanuman Cup 25 - výsledky

hc25 tn

Výsledky Hanuman Cupu 25.

Hanuman Cup 24 - výsledky

hc24 tn

Výsledky Hanuman Cupu 24 kde sme videli naozaj veľmi pekné zápasy.

Hanuman Cup 23 - výsledky

hc23 tn

Výsledky dvadsiateho tretieho Hanuman Cupu.

Muay Thai Evening 5 - výsledky

banner-edited-600

Výsledky z kvalitnej akcie v Trenčíne.

Youngblood 33 - výsledky

yb33 banner

Výsledky Youngblood 33 z Banskej Bystrice.

Hanuman Cup 22 - výsledky

hanuman cup 22 banner

Výsledky Hanuman Cupu 22 z Hlohovca.

Youngblood 29, Carnage Night - výsledky

YB29 tn

Výsledky Youngblood 29 z Poltára.

Hanuman Cup 21 - výsledky

hc21 poster tnVýsledky zápasov na vydarenom Hanuman Cup-e 21.

Clash Muay Thai - výsledky

cmt billbo

Za horúca všetlky výsledky zo skvelého galavečera Clash Muay Thai.