uto01212020

Posledná zmenaštv, 07 sep 2017 8pm

Články

Rebuy Starts Fight Night

rebuy stars banner

Rebuy Stars v spolupráci s organizáciou WKN pripravili ďalší turnaj bojových športov. Rebuy Stars Fight Night ponúkne zápasy v boxe, K-1, MMA a v nich mená ako Idrányi, Garaj, Konský, alebo Možný.

Monika Chochlíková Majsterkou Európy WAKO

monika chochlikova me wako

Slovenka Monika Chochlíková sa postarala o obrovské prekvapenie na najprestížnejších Majstrovstvách Európy asociácie WAKO v kickboxe, v disciplíne K1.
Monika, ako 20-ročný nováčik v Slovenskej reprezentácii, pri svojej premiérovej účasti na najväčšom Európskom podujatí v kickboxe, získala zlato a titul Majsterky Európy žien do 52kg v K1!

Minči Paleš na Enfusion Live #42!

enfusion 42

Už túto sobotu čaká nášho Milana „Minčiho" Páleša náročná pyramída v prestížnej organizácii ENFUSION. Celé podujatie sa uskutočni v španielskom Madride a pôjde o 8-čkovú pyramídu!

W5:Legends in Prague

W5ban

Už túto sobotu sa v našich končinách uskutoční jeden z najväčšich turnajov sezóny a to W5: Legends in Prague! Ako je jasné, celá akcia je pod hlavičkou známej ruskej organizácie W5 v spolupráci s českými promotérmi.

Kunlun Fight 53

kunlun fight 53

Cez víkend sa uskutočnil turnaj Kunlun Fight 53 v čínskom Pekingu. Turnaj mal naozaj parádnu štartovku, kde k vrcholom večera patrili zápasy medzi Buakawom Banchamekom a Dylanom Salvadom z Francúzska a zápas šampióna Glory Sittichaia Sitsonpeenonga s vychadzajúcou ďalšou thajskou hviezdou, Superbonom Banchamekom.

W5 European League, Zvolen

w5-european-league-zvolen-banner

Po prázdninách sa opäť rozbieha zápasový kolotoč. Po prestávke pokračuje aj W5 European League turnajom vo Zvolene. 

Tomáš Možný zvíťazil na turnaji WKN Fight Night!

mozny st tropez

Tomáš Možný sa včera v noci stal víťazom 4-rkovej pyramídy ťažkých váh na prestížnom turnaji organizácie WKN Fight Night St. Tropez. V prvom zápase si na body poradil s Danielom Samom a vo finále porazil Thomasa Vannesteho. Obrovská gratulácia Tomášovi!

Tomáš Možný v St. Tropez

fn st tropez

Už dnes, 4.8.2016 sa vo Francúzskom Saint Tropez uskutoční prestížný VIP galavečer známej stand-upovej organizácie WKN s názvom FIGHT NIGHT. Štartovka je naozaj nabitá, ale čo je dôležité, Slovensko tam má svojho zástupcu.

W5 European League, Prievidza - výsledky

w5 prievidza theme

Včera sa v Prievidzi uskutočnil ďalší zo série turnajov W5. Turnaj mal parádnu štartovku, kde sa v hlavných zápasoch predstavili slovenské hviezdy Maťo Pacas, Minči Páles alebo Vlado Idrányi.

W5 European League, Prievidza

w5 prievidza

Už túto sobotnú sa v Prievidzi uskutočni ďalšie podujatie zo série W5. No a štartovka vyzerá veľmi zaujímavo!

Najbližšie turnaje W5

w5 kickboxing zagreb 2016

Prestížna ruská organizácia W5 rozbehla nový koncept svojich turnajov pod názvom „W5 European League". Pred nedávnom sa turnaj W5 konal vo Viedni, kde sa predstavili aj dvaja Slováci, Adrian Valentín a Marcel Jáger. Obaja dokázali vyhrať svoje duely predčasne a domov priniesli cenné skalpy.